اخبار ویژه

  • شناسه : 6881
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
  • 642 بازدید
  • ارسال توسط :
انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجدسلیمان
انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجدسلیمان

انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجدسلیمان

فرمانده‌ یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان از انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجد سلیمان خبرداد.

به گزارش خبر روز، حسین بهداروند با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس گزارش مسئول پایگاه حفاظت میراث فرهنگی شهرستان مسجدسلیمان، کاوش این گروه گزارش شد و راهنمایی‌های لازم توسط این یگان صورت گرفت.

 

 بهداروند افزود: پس از اطمینان از گزارش دریافتی از سوی مسئول پایگاه حفاظت میراث فرهنگی شهرستان مسجد سلیمان ، نیروهای انتظامی و پلیس اطلاعات با همراهی فرماندهی پاسگاه گل‌گیر و جانشین اطلاعات این شهرستان به محل گزارش حفاری عزیمت کردیم.

 

وی با بیان این‌ که چند نفر در محل در حال حفاری مشاهده شدند، ادامه داد: حفاران که مسلح بودند با مشاهده‌ نیروها قصد تیراندازی داشتند که با عکس‌العمل مشترک و سریع نیروهای انتظامی، اطلاعات و یگان حفاظت و با شلیک ۸گلوله، هفت نفر دستگیر و یک قبضه تفنگ شکاری دولول،  یک دستگاه موتور برق، یک دستگاه هیلتی و تعدادی آلات و ادوات حفاری کشف و ضبط شدند.   

 

فرمانده‌ یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان در پایان عنوان کرد: پس از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص متهمین و اشیاء مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل نیروهای انتظامی شدند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  اداره آبفا مسجدسلیمان پاسخگوی لوله های شکسته باشد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*