اخبار ویژه

  • شناسه : 6881
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
  • 737 بازدید
  • ارسال توسط :
انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجدسلیمان
انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجدسلیمان

انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجدسلیمان

فرمانده‌ یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان از انهدام باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۷ نفر در شهرستان مسجد سلیمان خبرداد.

به گزارش خبر روز، حسین بهداروند با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس گزارش مسئول پایگاه حفاظت میراث فرهنگی شهرستان مسجدسلیمان، کاوش این گروه گزارش شد و راهنمایی‌های لازم توسط این یگان صورت گرفت.

 

 بهداروند افزود: پس از اطمینان از گزارش دریافتی از سوی مسئول پایگاه حفاظت میراث فرهنگی شهرستان مسجد سلیمان ، نیروهای انتظامی و پلیس اطلاعات با همراهی فرماندهی پاسگاه گل‌گیر و جانشین اطلاعات این شهرستان به محل گزارش حفاری عزیمت کردیم.

 

وی با بیان این‌ که چند نفر در محل در حال حفاری مشاهده شدند، ادامه داد: حفاران که مسلح بودند با مشاهده‌ نیروها قصد تیراندازی داشتند که با عکس‌العمل مشترک و سریع نیروهای انتظامی، اطلاعات و یگان حفاظت و با شلیک ۸گلوله، هفت نفر دستگیر و یک قبضه تفنگ شکاری دولول،  یک دستگاه موتور برق، یک دستگاه هیلتی و تعدادی آلات و ادوات حفاری کشف و ضبط شدند.   

 

فرمانده‌ یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان در پایان عنوان کرد: پس از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص متهمین و اشیاء مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل نیروهای انتظامی شدند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*