اخبار ویژه

  • شناسه : 10072
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • 226 بازدید
  • ارسال توسط :
انفجار در یک شرکت داروسازی ساوه ۳ زخمی داشت
انفجار در یک شرکت داروسازی ساوه ۳ زخمی داشت

انفجار در یک شرکت داروسازی ساوه ۳ زخمی داشت

انفجار و آتش سوزی در یک کارخانه تولید دارو در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه در عصر روز جمعه سه مصدوم به جا گذاشت.

به گزارش خبر روز؛ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ساوه با تایید این حادثه اظهار کرد: گزارش این حادثه که در واحد تولیدی دارو ارسطو رخ داد در ساعت ۱۶ و ۳۱ دقیقه به آتش نشانی ساوه اعلام شد و نیروهای امدادی به سرعت به محل انفجار اعزام شدند. 

حسین معمارنیا افزود: انفجار و آتش سوزی در سالن تولیدی شماره یک این واحد داروسازی با مساحت ۲۰۰ متر مربع رخ داده بود که با حضور نیروهای آتش نشانی زبانه های اتش مهار شد و سه مصدوم این حادثه نیز که دچار سوختگی شده اند توسط نیروهای عملیاتی اورژانس بعد از اقدامات پیش بیمارستان برای پیگیری امور درمانی به مراکز بیمارستانی تهران منتقل شدند. 

وی توضیح داد: ۲ مصدوم ۲۶ و ۳۶ ساله این حادثه به ترتیب با سوختگی ۷۵ و ۸۰ درصدبرای پیگیری مراحل درمان تخصصی به بیمارستان سوختگی مطهری تهران انتقال داده و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند. 

معمارنیا گفت: مصدوم دیگر این حادثه نیز با۲۹ سال سن از ناحیه ۲ دست دچار شکستگی شده و در بیمارستان شهید مدرس بستری است. 

معاون فرمانداری شهرستان ساوه در مورد دلیل وقوع این حادثه گفت: بنا به اظهارات کارشناسان آتش نشانی، تجمع گازهای ناشی از حلال های انبار شده به خصوص گاز استون علت بروز این حادثه بوده و به احتمال زیاد حلال های خروجی از دستگاه خشک کن این واحد داروسازی باعث وقوع انفجار و آتش سوزی شده است. 

وی توضیح داد: هنوز گزارش خسارت های مالی این حادثه نهایی نشده است. 

ساوه قطب مهم صنعتی و دومین کانون جمعیتی استان مرکزی بعد از اراک است. 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*