اخبار ویژه

  • شناسه : 5578
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
  • 394 بازدید
  • ارسال توسط :
انتقام «سخت» از داعش در دستور کار سپاه پاسداران قرار گرفت
انتقام «سخت» از داعش در دستور کار سپاه پاسداران قرار گرفت

انتقام «سخت» از داعش در دستور کار سپاه پاسداران قرار گرفت

سخنگوی کل سپاه با تأکید بر اینکه سپاه عملیات مستقل زمینی در سوریه نداشته گفت:انتقام سخت از داعش و تکفیری‌ها در دستور کار سپاه قرار دارد و در زمان مقتضی عملیاتی می‌شود.

به گزارش خبر روز، شبکه خبری المیادین صبح امروز با انتشار خبری اعلام کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات گسترده ای را به منظور گرفتن انتقام خون شهید حججی که چند روز پیش توسط تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت رسید، در منطقه ای به نام حمیمیه در این کشور آغاز کرده است.

در همین خصوص به منظور روشن شدن موضوع، سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفتگویی با اشاره به انتشار این خبر اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فضل الهی، مصمم تر از گذشته حمایت های مستشاری خود از ارتش و نیروهای مردمی سوریه را تا برچیده شدن بساط تروریسم تکفیری از این کشور ادامه خواهد داد.

سردار شریف با تأکید بر اینکه برغم اخبار منتشر شده، سپاه عملیات مستقل زمینی در سوریه نداشته است گفت: انتقام سخت از داعش و تکفیری ها، بواسطه شهادت «شهید حججی» و مدافعان حرم در دستور کار سپاه قرار داشته و در زمان مقتضی عملیاتی می شود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*