اخبار ویژه

  • شناسه : 3441
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • 557 بازدید
  • ارسال توسط :
انتقاد از صدا و سیما در پوشش خبری حملات تروریستی تهران
انتقاد از صدا و سیما در پوشش خبری حملات تروریستی تهران

انتقاد از صدا و سیما در پوشش خبری حملات تروریستی تهران

خبر روز / در حالی که برخی از تلویزیون‌های منطقه مستقیم از روبه‌روی مجلس شورای اسلامی خبر پخش می‌کردند شبکه خبر که وظیفه پخش مستقیم داشت تنها به اعلام خبر بسنده کرد و این نشانه ضعف این رسانه است. خبرنگاران بسیاری از کنار مجلس لحظه به لحظه توییت می‌کردند و گزارش‌های ویدیویی آن، راه در […]

خبر روز / در حالی که برخی از تلویزیون‌های منطقه مستقیم از روبه‌روی مجلس شورای اسلامی خبر پخش می‌کردند شبکه خبر که وظیفه پخش مستقیم داشت تنها به اعلام خبر بسنده کرد و این نشانه ضعف این رسانه است.

خبرنگاران بسیاری از کنار مجلس لحظه به لحظه توییت می‌کردند و گزارش‌های ویدیویی آن، راه در شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌کرد. این انتظار وجود داشت که این گزارش‌ها حداقل از یک شبکه رسمی در ایران منتشر شود که بتوان به آنها اعتماد کرد.

در کل باید گفت که بیشترین فضا دراختیار شبکه‌های اجتماعی بود که البته غیرطبیعی نیست. این شبکه‌ها وظیفه ذاتی خود را در غیاب یک رسانه رسمی که در ایران صداوسیماست پررنگ‌تر کرده‌اند. برای من به عنوان یک فعال رسانه این پرسش مطرح است که چرا صدا و سیما به وظیفه ذاتی خود اینچنین کمرنگ عمل کرده است. این پرسشی است که مسوولان صدا و سیما باید به آن پاسخ دهند.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*