اخبار ویژه

  • شناسه : 5779
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • 3861 بازدید
  • ارسال توسط :
انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان برگزار شد/ فرضعلی علیجانی با قاطعیت آرا رئیس شورای شهر مسجدسلیمان شد + گزارش تصویری
انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان برگزار شد/ فرضعلی علیجانی با قاطعیت آرا رئیس شورای شهر مسجدسلیمان شد + گزارش تصویری

انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان برگزار شد/ فرضعلی علیجانی با قاطعیت آرا رئیس شورای شهر مسجدسلیمان شد + گزارش تصویری

پس از برگزاری مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان رای گیری هیات رئیسه شورای این شهر انجام شد و فرضعلی علیجانی با قاطعیت آرا به عنوان رئیس شورای شهر منصوب گردید.

خبر روز/ پریسا طاهری – صبح امروز مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به ریاست علیرضا گورویی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه پس از سخنان فرماندار مسجدسلیمان مبنی بر اجرای ماده ۱۸ قانون انتخابات و ماده ۳ آئین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بایستی در اولین جلسه، اعضای شورای اسلامی شهر، هیات رئیسه دائم شامل رئیس، نائب رئیس و حداقل یک نفر منشی را انتخاب کنند. 

ابتدا هیات رئیسه سنی شورای شهر انتخاب شد و سپس مراسم تحلیف برگزار گردید در این جلسه اعضای پارلمان شهری مسجدسلیمان سوگند خوردند که در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات و معضلات شهرستان قدم بردارند. پس از ادای سوگند اعضای شورای اسلامی شهر به قرآن کریم، هیات رئیسه دائم برای مدت یکسال  هر کدام با قاطعیت آرای ۷ رای به شرح ذیل انتخاب شدند؛ 

« فرضعلی علیجانی علیجانوند » به عنوان رئیس، « روح الله جلیلی » به عنوان نائب رئیس، «حمید شعبانی نژاد » به عنوان خزانه دار، و « حمزه نجف پور» به عنوان منشی .

به گزارش خبرنگار خبر روز از مسجدسلیمان؛ در این مراسم فرماندار مسجدسلیمان پس از پایان رای گیری ابراز امیدواری کرد با توجه به اینکه شاهد تعامل و هماهنگی در بین اعضای شورای پنجم در همین ابتدای کار هستیم  این امر نوید این را دارد که شورای پنجم مصمم است و اراده کرده است که با تعامل و قانون مداری و منطق در راه خدمت به مردم گام های مثبتی بردارد.

فرماندار مسجدسلیمان همچنین اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان را به قانون مداری، پرهیز از پرداخت به حواشی و برقراری ارتباط و تعامل با دستگاه ها و مدیران و مجریان دعوت نمود.

وی در ادامه به انتخاب شهردار به عنوان نخستین وظیفه شورا اشاره کرد و خواستار تعیین تکلیف هر چه سریعتر موضوع تصدی پست شهردار در مسجدسلیمان شد چرا که عدم  سرعت بخشی در تعیین تکلیف شهردار باعث اتلاف وقت و ورود به حواشی خواهد شد.

فرماندار مسجدسلیمان در پایان خطاب به اعضای شورای پنجم مسجدسلیمان گفت: صادقانه برای موفقیت شورا دعا خواهم کرد و صادقانه اعلام حمایت می کنم و امیدوارم اعضای شورای شهر از  پتانسیل ها و ظرفیت خوب شهرستان از جمله امام جمعه محترم،مهندس ظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و رسانه های شهرستان استفاده نمایند. 

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*