اخبار ویژه

  • شناسه : 11188
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
  • 418 بازدید
  • ارسال توسط :
ام آی اس در لبه لیگ برتر
ام آی اس در لبه لیگ برتر

ام آی اس در لبه لیگ برتر

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با تساوب برابر نساجی مازندران یک گام دیگر به صعود به لیگ برتر نزدیک شد.

به گزارش “خبر روز“، نفت مسجدسلیمان که با ایجاد فاصله ۵ امتیازی نسبت به فجرسپاسی رده دومی با ضریب اطمینان بالا پای به بازی با نساجی گذاشته بود امیدوار بود با پیروزی در این بازی صعود زودهنگام خود به لیگ برتر را قطعی کند، در این بازی تهاجمی وارد زمین شد.

نفت در بازی امروز تقریبا در تمام دقایق بر بازی مسلط بود و اگر خوش شانس بود می توانست روی ضربه ایستگاهی میلاد میداوودی و یا ضربه ای که به تیر دروازه زد دروازه نساجی بازی کند اما در نهایت این تیم در باز کردن دروازه حریف روبروی هواداران پرشور خود ناکام بود و نتوانست دروازه حریف را باز کند.

البته در دقایق پایانی هم نساجی یک فرصت گلزنی روی نقطه کرنر بدست آورد که نتوانست از آن استفاه کند هرچند که به نظر نفت مسجد سلیمان به پیروزی در این بازی نزدیک تر بود و می توانست امروز صعود خود را قطعی کند.

نفت مسجدسلیمان با این نتیجه ۶۴ امتیازی شد و با ۴ امتیاز بیشتر از خونه به خونه تنها ۱ امتیازتا صعود به لیگ برتر فرصت دارد.

اما نساجی هم با این تساوی حالا امیدوار به دو پیروزی در دو بازی باقی مانده مقابل فجر و راه آهن است و البته باید خوش شانس باشد تا خونه به خونه در بازی های پیش رو امتیاز بدهد.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  گزارش تصویری / نشست خبری علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه 4 شهر حوزه انتخابیه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*