اخبار ویژه

  • شناسه : 35090
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
  • 89 بازدید
  • ارسال توسط :
امام جمعه هندیجان از برگزاری همایش پیرغلامان خبر داد
امام جمعه هندیجان از برگزاری همایش پیرغلامان خبر داد

امام جمعه هندیجان از برگزاری همایش پیرغلامان خبر داد

به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه شورای فرهنگ عمومی حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان درهفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: سالروز ورود کاروان اسرای اهل بیت در کربلا و همچنین وفات حضرت آیت الله طالقانی را تسلیت عرض می نمایم. جا دارد تقدیر و تشکر کنیم از برگزاری هیئت های عزاداری […]

به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه شورای فرهنگ عمومی حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان درهفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: سالروز ورود کاروان اسرای اهل بیت در کربلا و همچنین وفات حضرت آیت الله طالقانی را تسلیت عرض می نمایم.

جا دارد تقدیر و تشکر کنیم از برگزاری هیئت های عزاداری ماه محرم که در دهه اول محرم با نکات پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان و روستاها برگزار شد. حسینی امام جمعه هندیجان افزود: جای تقدیر و تشکر دارد از فرماندار و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر که با پرچم ها و بیرقهای سیاه همچون سالهای گذشته محرم را در شهرستان زنده نگه داشتند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان هندیجان در ادامه از همایش پیرغلامان در دهه سوم محرم خبرداد. دومین همایش پیرغلامان در هندیجان با پروتکل های بهداشتی در کنار مزار شهدای گمنام شهرستان هندیجان برگزار میگردد و همکاری تمامی دستگاهای اجرایی را در این خصوص می طلبد تا بتوان هر چه با شکوهتر این مراسم عزاداری برگزارشود.

ما مدیون خون سرور و سالار شهیدان هستیم لازم است بر ما شیعیان که راه این امام شهید را ادامه دهیم و همچنین از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان درخواست داریم در همایش پیرغلامان با موضوعات شور حسینی و قیام امام حسین (ع) فرهنگی و دینی برای جوانان و نوجوانان ایجاد شود تا با آثار عاشورا بیشتر آشنا شوند.

حجت الاسلام حسینی در پایان خواستار بازسازی تابلو شهدا در سطح شهرستان شد و از رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و شهردار خواست که در خصوص تمثال تابلو شهدا در شهرستان نسبت به بازسازی اقدام نمایند و از مسئولان خواست تا نصب بنر از فرد که در سطح شهرستان هندیجان فوت می شوند این امر باید مدیریت شود و با نصب یک بنر کافی می باشد.

.

.

.

.

.

 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*