اخبار ویژه

  • شناسه : 31088
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  • 111 بازدید
  • ارسال توسط :
اقدامات پیشگیرانه‌ی پلیس، می‌تواند از بروز درگیری‌ها و اتفاقات تلخ جلوگیری کند
اقدامات پیشگیرانه‌ی پلیس، می‌تواند از بروز درگیری‌ها و اتفاقات تلخ جلوگیری کند

اقدامات پیشگیرانه‌ی پلیس، می‌تواند از بروز درگیری‌ها و اتفاقات تلخ جلوگیری کند

فرماندار خرم آباد گفت: بافت زندگی طایفه‌ای و عشیره‌ای در استان و شهرستان خرم‌آباد و اختلافات قومی قبیله‌ای بعضاً مشکلاتی را ایجاد می‌کند که در بسیاری مواقع اقدامات مؤثر پیشگیرانه‌ی فرماندهان پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها، می‌تواند از بروز درگیری‌ها و اتفاقات تلخ جلوگیری کند.

به گزارش خبر روز از لرستان، جعفر طولابی در جلسه هم‌اندیشی با فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد، روسای پاسگاه‌ها، کلانتری‌ها و بسیج سپاه که در خصوص مسائل امنیتی و انتظامی پیش از ظهر یکشنبه در سالن جلسات فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی دنیا و تلاطم‌های منطقه خاورمیانه، به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و جان‌فشانی‌های نیروهای مسلح به‌ویژه دو نهاد بر خواسته از بطن مردم، یعنی نیروی انتظامی و بسیج سپاه، کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در طی ۴۰ سال گذشته دشمنان نظام با دسیسه‌های مختلف درصدد ضربه زدن به پایه‌های فولادین نظام هر اقدامی را انجام داده‌اند که با تدابیر نیروهای انتظامی، امنیتی و آگاهی و بصیرت مردم تمام نقشه‌هایشان نقش بر آب شده است.

فرماندار شهرستان خرم‌آباد افزود: شوراهای روستا، دهیاری‌ها و بخشداران با تعامل برنامه محور با نیروی انتظامی و حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه در برقراری امنیت مشارکت نمایند.

طولابی در ادامه بر ضرورت شناخت تهدیدات و آسیب‌ها و پیش‌بینی و پیشگیری از وقوع حوادث امنیتی و استفاده از ظرفیت‌های محلی و مشارکت مردم و معتمدین در این رابطه تأکید نمود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه از نظر علمی و دانش روز پلیس ایران در جایگاه مناسبی قرار دارد. حضور افراد باهوش، متعهد و فداکار، بر اقتدار نیروهای انتظامی و نظامی ایران افزوده است.

شایان ذکر است در این نشست مسائل و موضوعات حوزه کاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*