اخبار ویژه

  • شناسه : 8066
  • ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  • 163 بازدید
  • ارسال توسط :
افزایش مصدومان حادثه انفجار گاز در دزفول
افزایش مصدومان حادثه انفجار گاز در دزفول

افزایش مصدومان حادثه انفجار گاز در دزفول

خبر روز / مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تعداد مصدومان حادثه انفجار گاز شرکت پرسی‌گاز تاکنون به ۱۶ نفر رسیده است. ‌جعفریان اظهار کرد: در حادثه انفجار گاز و آتش‌سوزی که بعد از ظهر امروز(۳ دی ماه) در شرکت پرسی‌گاز واقع در جاده شهرک حمزه رخ داد، ۱۶ نفر مصدوم شدند. وی […]

خبر روز / مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تعداد مصدومان حادثه انفجار گاز شرکت پرسی‌گاز تاکنون به ۱۶ نفر رسیده است.

‌جعفریان اظهار کرد: در حادثه انفجار گاز و آتش‌سوزی که بعد از ظهر امروز(۳ دی ماه) در شرکت پرسی‌گاز واقع در جاده شهرک حمزه رخ داد، ۱۶ نفر مصدوم شدند.
وی افزود: از این ‌۱۶ مصدوم یک نفر در محل حادثه درمان شد و سایر مصدومان شامل سه نفر با مصدومیت سوختگی، هفت نفر با جراحت ترومایی و پنج نفر با مشکلات تنفسی ناشی از گازگرفتگی به بیمارستان گنجویان دزفول انتقال یافتند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تصریح کرد: از سه مصدوم دارای سوختگی این حادثه،دو نفر از مصدومان حادثه شامل یک مرد ۲۸ ساله و یک زن ۲۹ ساله با سوختگی بیش از ۷۰ درصد به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز اعزام شدند. مصدوم دیگر که مردی ۳۶ ساله است از بیمارستان مرخص شد.
جعفریان عنوان کرد: همچنین از هفت مصدوم ترومایی این حادثه در حال حاضر یک مرد ۲۵ ساله با شکستگی لگن و شانه در بخش ارتوپدی بستری شده و چهار مصدوم مرد در اورژانس تحت نظر هستند و دو مصدوم دیگر شامل یک زن و همچنین یک نفر از نیروهای آتش‌نشانی مرخص شده‌اند.

وی بیان کرد: از پنج مصدوم تنفسی این حادثه نیز هم اکنون سه مصدوم تحت نظر هستند و دو نفر نیز ترخیص شده‌اند.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  اردکانیان:امسال سال سخت آبی است/در47 سال گذشته خشک ترین سال را تجربه می کنیم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*