اخبار ویژه

  • شناسه : 29401
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح کتابخانه درجه یک الیگودرز در هفته دولت
افتتاح کتابخانه درجه یک الیگودرز در هفته دولت

افتتاح کتابخانه درجه یک الیگودرز در هفته دولت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: کتابخانه درجه یک الیگودرز هفته دولت افتتاح می شود.

به گزارش خبر روز از لرستان،احمد حسین فتایی روز جمعه درحاشیه دیدار با فرماندار الیگودرز به خبرنگاران اعلام کرد: الیگودرز یکی از شهرستانهای توانمند استان در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری است و طی سالهای گذشته توانسته به خوبی از پس اجرا و برگزاری جشنواره ها و برنامه های مختلف بر آید.
وی تصریح کرد: در طی یکسال گذشته و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، تحول خوبی در زمینه فعالیت های عمرانی اداره کل صورت پذیرفت و تکلیف بسیاری از پروژه های فرهنگی و هنری این اداره کل مشخص شده و بر همین اساس پروژه ساختمان کتابخانه درجه یک الیگودرز در زمینی به مساحت یکهزارو۷۰۰ مترمربع در ۲ طبقه، هفته دولت سال جاری افتتاح می شود.
فرماندار شهرستان الیگودرز نیز در این دیدار گفت: الیگورز از ظرفیت های خاصی در زمینه فرهنگی و هنری برخوردار است و نگاه به این نقطه از استان باید ویژه باشد.
حمید کشکولی تصریح کرد: نهاد کتابخانه های عمومی باید در اسرع وقت در خصوص تخلیه و تحویل ساختمان فرهنگسرای ارشاد شهرستان که سالها در اختیار این اداره کل بوده و هم اکنون بلا استفاده است به مالک اصلی یعنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نماید.
وی گفت: انتظار داریم اداره کل ارشاد اسلامی نیز در خصوص بازسازی و تجهیز این ساختمان تسریع نماید.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*