اخبار ویژه

  • شناسه : 15807
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
  • 307 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی اهدایی پتروشیمی در شهرستان بندر ماهشهر
افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی اهدایی پتروشیمی در شهرستان بندر ماهشهر

افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی اهدایی پتروشیمی در شهرستان بندر ماهشهر

دکترشریعتی استاندار خوزستان هفت طرح عمرانی اهدایی پتروشیمی به شهرستان بندر ماهشهر را افتتاح و کلنگ زنی کرد. به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر :چندین طرح و پروژه را افتتاح و کلنگ زنی شد. براساس این گزارش ۷ طرح از طرح ها از جمله طرح هایی هستند که پتروشیمی های منطقه ویژه بخشی […]

دکترشریعتی استاندار خوزستان هفت طرح عمرانی اهدایی پتروشیمی به شهرستان بندر ماهشهر را افتتاح و کلنگ زنی کرد.

به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر :چندین طرح و پروژه را افتتاح و کلنگ زنی شد.

براساس این گزارش ۷ طرح از طرح ها از جمله طرح هایی هستند که پتروشیمی های منطقه ویژه بخشی از اعتبار ساخت آنها را تامین کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی که در این مراسم حضور داشت اظهار کرد: شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود در این مقطع اعتبار مورد نیاز برای ساخت چندین مرکز ورزشی را در سطح شهرستان را تامین کرده است.

سید امید شهیدی نیا دراین باره اظهار کرد: طرح های مجموعه ۳۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری بوده است که علاوه بر آن شرکت پتروشیمی مارون به صورت جداگانه هفت میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال را جهت ساخت و توسعه مدرسه در شهر ماهشهر اختصاص داده است.

وی درپایان گفت: این میزان بخشی از مسئولیت اجتماعی سال ۹۷ شرکت های پتروشیمی در قبال جامعه بوده است و ما امیدواریم بتوانیم در سال ۹۸ هرچه بیشتر شاهد رشد شاخص های توسعه در شهرستان باشیم.

لازم به ذکر است شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در سال گذشته ۱۷۰ میلیارد ریال جهت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود برای شهرستان اختصاص داده است.

.

.

.

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*