اخبار ویژه

  • شناسه : 5749
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  • 375 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح و بهره برداری گازرسانی به ۵ روستای هندیجان
افتتاح و بهره برداری گازرسانی به ۵ روستای هندیجان

افتتاح و بهره برداری گازرسانی به ۵ روستای هندیجان

با انجام این پروژه درصد برخورداری روستاهای شهرستان هندیجان از گاز طبیعی به بالای ۷۰ درصد میرسد که از متوسط استانی و کشوری بالاتر است .

خبر روز/ ناصر حکیمی– مهندس سیف الله قنواتی رئیس شرکت گازهندیجان دراین باره گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت نیز برگ زرین دیگری از دفتر خدمت رسانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید ورق خواهد خورد و پروژه گازرسانی به روستاههای چم مراد، چهلمنی، چم تنگو، کره پا و چم تنگ به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: هزینه اجرای این پروژه مبلغی بالغ بر ۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال ( چهار میلیارد تومان) بوده و تعداد ۳۵۰ خانوار در این روستاهها از نعمت گاز برخوردار خواهند شد .

رئیس شرکت گاز هندیجان در ادامه اظهار کرد: بهره برداری این پروژه را به مردم شریف این خطه تبریک عرض نموده و بر خود واجب میدانم از همه کسانی که در اجرای این پروژه با ما همکاری نمودند به ویژه همکاران تلاشگر خودم در اداره گاز ناحیه هندیجان، پیمانکار شرکت کهزاد سازه و مدیریت مهندسی شرکت گاز استان خوزستان تقدیر و تشکر نمایم و همچنین از حمایت های مجدانه امام جمعه محترم، فرماندار محترم، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسینی نژاد مدیر عامل محترم شرکت گاز استان خوزستان و دیگر مسئولین که باعث دلگرمی ما در این مدت شدند تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم همواره خداوند متعال ما را در راه خدمت رسانی به مردم شریف و قدردان شهرمان یاری نماید.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*