اخبار ویژه

  • شناسه : 16524
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۱۳
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :
افتتاح دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران در شهرستان هندیجان
افتتاح دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران در شهرستان هندیجان

افتتاح دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران در شهرستان هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان صبح امروز دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران و جانبازان و خانواده های معظم شهدا با حضور امام جمعه شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و معاون فرماندار و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دادگستری هندیجان افتتاح گردید. سید محمود هاشمی رئیس دادگستری هندیجان با اشاره به افتتاح […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان صبح امروز دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران و جانبازان و خانواده های معظم شهدا با حضور امام جمعه شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و معاون فرماندار و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دادگستری هندیجان افتتاح گردید.

سید محمود هاشمی رئیس دادگستری هندیجان با اشاره به افتتاح دفتر حمایت از حقوق خانواده معظم شهدا و ایثارگران اظهارداشت: باتوجه به مسائل حقوقی خانواده معظم شهدا و ایثارگران با حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بتوان در خصوص کاهش پرونده این عزیزان قدم برداریم.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

بیشتر بخوانید»  روایتی عجیب از نفوذ سرویس جاسوسی انگلیس به منزل احمدی‌نژاد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*