اخبار ویژه

  • شناسه : 18837
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  • 835 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام انزجار مردم شهید پرور مسجدسلیمان از اغتشاشگران اخیر در راهپیمایی باشکوه ۵ آذر + گزارش تصویری
اعلام انزجار مردم شهید پرور مسجدسلیمان از اغتشاشگران اخیر در راهپیمایی باشکوه ۵ آذر + گزارش تصویری

اعلام انزجار مردم شهید پرور مسجدسلیمان از اغتشاشگران اخیر در راهپیمایی باشکوه ۵ آذر + گزارش تصویری

اجتماع عظیم بسیجیان به صورت باشکوه و گسترده برگزار شد و از جای جای شهرستان بسیجیان برای حضور در این اجتماع آماده بودند تا به مقام معظم رهبری لبیک بگویند.

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، بار دیگر اجتماع عظیم بسیجیان به‌صورت باشکوه و گسترده برگزار شد و از جای جای شهرستان بسیجیان برای حضور در این اجتماع آماده بودند تا به رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک بگویند.

بسیجیان بار دیگر با حضور خود استخوان دشمنان را در هم شکستند و با دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی ثابت کردند که ادامه دهنده راه شهدای والامقام هستند.

بسیجیانی که از بطن خود مردم بوده و با تمام دغدغه‌مندی‌ها و اطلاع از مشکلات مردمی در صحنه حضور دارند اقتدار و عظمت ملت ایران اسلامی را به اوج رساندند.

این قشر مردمی با حضور پرشور سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان زده و ضمن گرامیداشت هفته بسیج اغتشاشات و آشوبگری‌های اخیر دشمنان را سرکوب کردند.

غرور و غیرت ملی بین فرزندان و بسیجیان مشهود است و بار دیگر عظمت و اقتدار کنونی کشورمان به منصه ظهور گذاشته شده تا دشمن جایگاه خود را یادآور شود و بداند که ملت ایران تا پای جان از نهضت حسینی و خون شهدای والامقام که خط قرمز ملت ایران است دفاع می‌کند.

خیابان‌ها مملو از دلدادگانی است که به عشق رهبر و خاک ایران اسلامی گردهم آمده‌اند تا پوزه استکبار زمان و آمریکا را به خاک بمالند و با نوای یا حسین(ع) پا در عرصه گذاشته‌اند و هیچ گاه و در هیچ برهه سخت زمانی رهبر را تنها نگذاشته‌اند و نخواهند گذاشت.

بسیجیان آمده‌اند تا نمادی از اقتدار و عظمت کشورمان را همچون قطره‌ای از دریا به دنیا نشان دهند و به دشمنان ثابت کنند که اسلام هیچ گاه تنها نخواهد ماند و راهی که امام حسین(ع) پیموده است هدف شهدا، بسیجیان و ملت ایران خواهد بود و ملت ایران یاریگر مظلومان و احیا کننده نهضت و مکتب حسینی خواهد بود.

.

تصاویر: امیر حیدری

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*