اخبار ویژه

  • شناسه : 10675
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • 1299 بازدید
  • ارسال توسط :
اعطای ۱۶۳ فقره جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج های نیازمند مسجدسلیمان توسط کمیته امداد
اعطای ۱۶۳ فقره جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج های نیازمند مسجدسلیمان توسط کمیته امداد

اعطای ۱۶۳ فقره جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج های نیازمند مسجدسلیمان توسط کمیته امداد

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، رئیس کمیته امداد شهرستان مسجدسلیمان از پرداخت ۱۶۳ فقره هدیه ازدواج و جهیزیه به زوج های نیازمند تحت حمایت این نهاد در سال جاری خبر داد.   پژمان منصورنیا افزود: این تسهیلات در قالب  اهدای جهیزیه ، کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و هدیه ازدواج به مبلغ چهار میلیارد و ۳۰۰میلیون […]

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان، رئیس کمیته امداد شهرستان مسجدسلیمان از پرداخت ۱۶۳ فقره هدیه ازدواج و جهیزیه به زوج های نیازمند تحت حمایت این نهاد در سال جاری خبر داد.

 

پژمان منصورنیا افزود: این تسهیلات در قالب  اهدای جهیزیه ، کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و هدیه ازدواج به مبلغ چهار میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال به نوعروسان و فرزندان پسر خانواده های تحت حمایت کمیته امداد پرداخت‌شده است.

 

وی افزود: این کمک ها با هدف ترویج سنت حسنه ازدواج و گسترش فرهنگ کمک و مشارکت مردم برای امر ازدواج از محل اعتبارات داخلی کمیته امداد، خیران و حامیان نیکوکار تامین و به عروس و دامادان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به اینکه بسترسازی مناسب برای ازدواج جوانان موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، افزود:  این مدیریت در کنار پرداخت جهیزیه و کمک هزینه ازدواج، با برگزاری دوره‌های  مختلف آموزشی پیش از ازدواج از قبیل اخلاق، بهداشت ، احکام و ارائه مشاوره های فردی و گروهی و آموزش‌های صحیح ازدواج به زوجین برای یک زندگی پایدار و شاداب اقدام می کند.

.

.

 

.

 

.

 

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*