اخبار ویژه

  • شناسه : 17522
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
  • 734 بازدید
  • ارسال توسط :
اعضای شورای شهر و سرپرست جدید شهرداری مسجدسلیمان با سرپرست فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کردند
اعضای شورای شهر و سرپرست جدید شهرداری مسجدسلیمان با سرپرست فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کردند

اعضای شورای شهر و سرپرست جدید شهرداری مسجدسلیمان با سرپرست فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش خبر روز، حجت الاسلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تسلیت بمناسبت ایام ماه محرم وحدت و همگرایی را بعنوان یکی از نکات مهم و گره گشا در شهرستان دانست و اظهار داشت: دستگاه حاکمیتی و مدیران اجرایی در رفع موارد و مشکلات باید همگام باشند تا اثرات […]

به گزارش خبر روز، حجت الاسلام و المسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تسلیت بمناسبت ایام ماه محرم وحدت و همگرایی را بعنوان یکی از نکات مهم و گره گشا در شهرستان دانست و اظهار داشت: دستگاه حاکمیتی و مدیران اجرایی در رفع موارد و مشکلات باید همگام باشند تا اثرات مطلوب تری برجامعه داشته باشند چون با موازی کاری شهروندان متضرر می شوند. حیدر حجتی نیا با بیان اینکه پتانسیل و ظرفیت های نهفته ای در شهرستان وجود دارد که هنوز بالفعل نشده اند بر مدیریت صحیح و برنامه ریزی عملی و خردمندانه جهت استفاده از این ظرفیت ها تاکید کرد.

حجتی نیا با اشاره به اینکه ذکر مصیبت حلال مشکلات نیست گفت: ایجاد فضای تعاملی و روحیه وفاق، همدلی و تفاهم برای توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرستان ضروری و مهم هستند و خطاب به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان گفت: لازم است برنامه محور باشیم و با دوری جستن از پرداختن به مسائل حاشیه ای و تمرکز بر موضوعاتی که توان های بالقوه شهرستان را بالفعل تبدیل می کند، در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم گام برداریم.

محمد زراسوندی علیپور سرپرست جدید شهرداری مسجدسلیمان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه پس از سالها که فرمانداری مسجدسلیمان توسط فرمانداران غیربومی اداره می‌شد گفت: حجت الاسلام والمسلمین حجتی نیا اولین فرماندار بومی شهرستان هستند که در این سمت قبول مسئولیت نمودند و فرصت مناسبی به وجود آماده است تا با همفکری با فرمانداربومی ودلسوز شهرستان که نسبت به منطقه شناخت کامل دارند، برنامه های کلان شهرستان در حوزه های مختلف پیگیری شوند.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*