اخبار ویژه

  • شناسه : 6610
  • 26 سپتامبر 2017 - 9:28
  • 315 بازدید
  • ارسال توسط :
اعزام تیم های پزشکی به مناطق صعب العبور روستایی مسجدسلیمان
اعزام تیم های پزشکی به مناطق صعب العبور روستایی مسجدسلیمان

اعزام تیم های پزشکی به مناطق صعب العبور روستایی مسجدسلیمان

همزمان با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و در راستای ارائه خدمات به مردم مناطق محروم و با هماهنگی بسیج ناحیه مقاومت مسجدسلیمان اکیپی متشکل از تیم های پزشکی و بهداشتی به مناطق صعب العبور روستایی اعزام گردید.

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در این مراسم دکتر ابراهیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس اعلام داشت: ما به عنوان رهروان راه شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس وظیفه خود می دانیم خدمات شایسته ای به همشهریان مان ارائه بدهیم و در همین ارتباط اکیپ های اعزام شده شامل پزشکان، ماماها، پرستاران، دارویاران و کارشناسان بهداشتی به مناطق صعب العبور سه بردون جریک، گلگیر، هفت شهیدان و نفتک اعزام می شوند و به صورت رایگان ارائه خدمات انجام می دهند.

سرهنگ حسینی فرمانده بسیج ناحیه مقاومت مسجدسلیمان نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس از طرح های پیشرو جهت برگزاری دوره های جهادی جهت ارایه خدمات به محرومین گزارشی ارائه و از نیروهای بهداشتی و درمانی به عنوان سربازان خط مقدم سلامت یاد کرد.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*