اخبار ویژه

  • شناسه : 14505
  • ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
  • 364 بازدید
  • ارسال توسط :
اطلاعیه ستاد مدیریت بحران شهرداری مسجدسلیمان
اطلاعیه ستاد مدیریت بحران شهرداری مسجدسلیمان

اطلاعیه ستاد مدیریت بحران شهرداری مسجدسلیمان

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، با توجه به اطلاعیه شماره ۳۱ مورخ ۲۴ آذر ۹۷ اداره کل هواشناسی خوزستان، در خصوص ادامه فعالیت سامانه موج بارش زا از اواسط دوشنبه ۲۶ آذر تا پایان روز سه شنبه ۲۷ آذر، و همچنین بالا آمدن حجم آب مسیل‌ها در مناطق […]

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، با توجه به اطلاعیه شماره ۳۱ مورخ ۲۴ آذر ۹۷ اداره کل هواشناسی خوزستان، در خصوص ادامه فعالیت سامانه موج بارش زا از اواسط دوشنبه ۲۶ آذر تا پایان روز سه شنبه ۲۷ آذر، و همچنین بالا آمدن حجم آب مسیل‌ها در مناطق مختلف شهری و آبگرفتگی برخی از معابر عمومی، ستاد مدیریت بحران شهرداری مسجدسلیمان با همکاری نیروهای امدادی به منظور مدیریت و مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در آماده باش کامل به سر می برند.

 

لذا ساکنین مناطقی که در مجاورت مسیل ها و نقاط آبگیر قرار دارند، جهت رعایت ایمنی و جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی در زمان بارش باران از حضور و سکونت در محل های پرخطر خودداری نمائید.

 

در پایان ضمن رعایت نکات ایمنی از شهروندان گرامی خواهشمندیم هر گونه موضوع یا حادثه ای را از طریق تلفن ۱۲۵ سازمان آتش نشانی گزارش نمایید.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*