اخبار ویژه

  • شناسه : 13814
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
  • 292 بازدید
  • ارسال توسط :
اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره بارندگی در کشور
اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره بارندگی در کشور

اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره بارندگی در کشور

خبر روز/ سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای با توجه به بارش‌های رگباری از احتمال آبگرفتگی محلی و موقت معابر خبر داد. در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: با فعالیت سامانه بارشی طی سه روز آینده در شرق و جنوب کشور فردا (۷ آبان ماه) رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق درجنوب استان کرمان […]

خبر روز/ سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای با توجه به بارش‌های رگباری از احتمال آبگرفتگی محلی و موقت معابر خبر داد.

در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: با فعالیت سامانه بارشی طی سه روز آینده در شرق و جنوب کشور فردا (۷ آبان ماه) رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق درجنوب استان کرمان و شمال استان هرمزگان و سه‌‌‌‌شنبه (۸ آبان ماه) رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق در استان‌های خراسان جنوبی، کرمان و شمال هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.
با توجه به پیش‌بینی بارش‌های رگباری، احتمال آبگرفتگی محلی و موقت معابر وجود دارد. همچنین به دلیل احتمال بارش برف در ارتفاعات استان‌های خراسان شمالی، ارتفاعات البرز در استان‌های البرز، تهران، سمنان و مازندران، جاده‌های منتهی به این مناطق لغزنده و مه‌‌‌‌‌آلود پیش‌بینی می‌شود. لذا به هموطنان در این نقاط توصیه می‌شود برای اجتناب از خسارت احتمالی احتیاط لازم را به عمل آورند.»

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*