اخبار ویژه

  • شناسه : 20751
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  • 106 بازدید
  • ارسال توسط :
اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص قرنطینه بیمارستان قدیم مسجدسلیمان
اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص قرنطینه بیمارستان قدیم مسجدسلیمان

اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص قرنطینه بیمارستان قدیم مسجدسلیمان

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پیرو انتشار مطلبی در فضای مجازی در خصوص قرنطینه بیمارستان قدیم مسجدسلیمان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، پیرو انتشار مطلبی در فضای مجازی مبنی بر اختصاص بیمارستان ۲۲ بهمن قدیم شهرستان مسجدسلیمان به منظور نگهداری و قرنطینه بیماران آلوده به ویروس کرونا، به اطلاع می‌رساند، تاکنون هیچ موردی از بیماری تنفسی ناشی از کرونا ویروس در سطح خوزستان مشاهده نشده است.

تنها بیمارستان رازی اهواز برای پیشگیری احتمالی از این بیماری تجهیز شده است و مقرر شد تا تمامی بیمارستان‌های استان اعم از خصوصی و دولتی، یکی از بخش‌های بیمارستانی در شهر خود را برای کنترل بیماران احتمالی آماده و تجهیز نمایند اما این که گفته شده است بیمارستان قدیم ۲۲ بهمن مسجدسلیمان و تعدادی شهر دیگر برای قرنطینه بیماران کرونایی استان در نظر گرفته شده است کذب محض و با هدف تشویش اذهان عمومی است.

از شهروندان گرامی درخواست می‌شود تا اخبار مربوط به حوزه سلامت را از منابع رسمی دنبال کنند و به شایعات منتشر شده به فضای مجازی توجه نکنند. رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد تاکنون ۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به کرونا مبتلا شده و ۱۵ نفر فوت کرده‌اند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*