اخبار ویژه

  • شناسه : 25516
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۸:۲۵
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :
اضافه شدن یک فوتی و ۹۶ نفر  به آمار مبتلایان به کرونا در لرستان / تاکنون تعداد ۲ هزار و ۳۶۶ نفر در استان به کووید ۱۹ مبتلا شده اند
اضافه شدن یک فوتی و ۹۶ نفر  به آمار مبتلایان به کرونا در لرستان / تاکنون تعداد ۲ هزار و ۳۶۶ نفر در استان به کووید ۱۹ مبتلا شده اند

اضافه شدن یک فوتی و ۹۶ نفر به آمار مبتلایان به کرونا در لرستان / تاکنون تعداد ۲ هزار و ۳۶۶ نفر در استان به کووید ۱۹ مبتلا شده اند

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: از 820 نمونه ارسالی در طی بیست‌وچهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان که شامل سه آزمایشگاه مرجع، بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد و شهرستان بروجرد می‌شود؛ 96 نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه و یک نفر نیز فوت شده است.

به گزارش خبر روز از لرستان، دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ظهر دوشنبه ۲۲ اردیبهشت از آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ طی بیست‌وچهار ساعت گذشته خبر داد و گفت: تاکنون ۱۳ هزار و ۴۹۴ نمونه‌ی از بیماران مشکوک به «کووید ۱۹» در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که تعداد ۱۱ هزار و ۶۶۲ نمونه پاسخ داده شده که از این عدد ۲ هزار و ۵۳۸ مورد مثبت و تعداد ۹ هزار و ۱۲۴ نمونه منفی اعلام شده است.
وی ادامه داد: از ۸۲۰ نمونه ارسالی در طی بیست‌وچهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان که شامل سه آزمایشگاه مرجع، بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد و شهرستان بروجرد می‌شود؛ ۹۶ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.

نیکبخت با اعلام این که طی ۲۴ ساعت گذشته در لرستان یک فوتی جدید به علت کووید ۱۹ داشته‌ایم، افزود: متأسفانه تاکنون تعداد ۱۳۸ نفر از هم استانی‌ها به علت کووید ۱۹ جان باخته‌اند.

وی بیان داشت: تعداد ۳۴ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند.

بر اساس اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از ابتدا تاکنون تعداد ۲ هزار و ۳۶۶ نفر که در لرستان مبتلا به کووید ۱۹ بوده‌اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته‌اند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*