اخبار ویژه

  • شناسه : 3398
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  • 576 بازدید
  • ارسال توسط :
اسید‌پاشی هولناک در تهران
اسید‌پاشی هولناک در تهران

اسید‌پاشی هولناک در تهران

خبر روز / یک منبع آگاه در گفتگو با خبر روز از اسیدپاشی راکب موتورسوار به ۱۶ نفر در بلوار فدائیان اسلام تهران خبر داد. وی گفت: صبح امروز یک راکب موتورسوار به ۱۶ نفر در بلوار فدائیان اسلام اسید پاشیده که این افراد دچار مصدومیت شده‌اند. در همین حال سرپرست دادسرای امور جنایی تهران […]

خبر روز / یک منبع آگاه در گفتگو با خبر روز از اسیدپاشی راکب موتورسوار به ۱۶ نفر در بلوار فدائیان اسلام تهران خبر داد.

وی گفت: صبح امروز یک راکب موتورسوار به ۱۶ نفر در بلوار فدائیان اسلام اسید پاشیده که این افراد دچار مصدومیت شده‌اند.

در همین حال سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در این رابطه گفت: شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد. این مرد با مخالفت خانواده حاضر در پارک مواجهه می‌شود و بحث شدیدی میان آنها در می‌گیرد.

پس از این اتفاق مرد ۴۰ ساله متهم به اسیدپاشی به منزل خود باز می‌گردد و با یک دبه اسید به پارک رفته و فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند شروع به اسیدپاشی می‌کند.

وی گفت: این فرد در همان محل دستگیر شده و اعتراف کرده است و مصدومان این حادثه نیز جراحت سطحی برداشته‌اند و حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی نیز اضافه کرد این موضوع کاملا شخصی بوده است و ربطی به حوادث دیروز تهران ندارد.

.

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*