اخبار ویژه

  • شناسه : 22318
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :
استقبال بارزانی از نامزدی الکاظمی برای نخست وزیری عراق
استقبال بارزانی از نامزدی الکاظمی برای نخست وزیری عراق

استقبال بارزانی از نامزدی الکاظمی برای نخست وزیری عراق

به گزارش خبر روز به نقل از النهرین، نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق امروز چهارشنبه به موضع اقلیم درباره نامزدی مصطفی الکاظمی برای نخست وزیری عراق پرداخت. وی افزود: کشور عزیز ما با شرایط و چالشهای سختی مواجه است که این طلب می کند که همه گروههای سیاسی اختلافات خود را کنار بگذارند و درباره […]

به گزارش خبر روز به نقل از النهرین، نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق امروز چهارشنبه به موضع اقلیم درباره نامزدی مصطفی الکاظمی برای نخست وزیری عراق پرداخت.

وی افزود: کشور عزیز ما با شرایط و چالشهای سختی مواجه است که این طلب می کند که همه گروههای سیاسی اختلافات خود را کنار بگذارند و درباره سازوکاری برای تشکیل دولت طبق قانون اساسی به توافق برسند؛ توافقی واقعی که ضامن ثبات باشد به ویژه در این مرحله که عراق با چالشهای خطرناک و بحرانهای متعددی روبرو است.

رئیس اقلیم کردستان عراق تاکید کرد: ریاست اقلیم کردستان بر ثبات سیاسی و امنیتی تاکید دارد و همواره در این راستا حرکت می کند. دولتی باید تشکیل شود که مورد حمایت همه گروههای ملی باشد و از این رو ما از نامزدی مصطفی الکاظمی برای تصدی پست نخست وزیری عراق از سوی گروههای شیعی استقبال می کنیم.

بارزانی از همه خواست که حامی الکاظمی برای انجام ماموریتش در تشکیل کابینه در اسرع وقت باشند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.