اخبار ویژه

  • شناسه : 35429
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
  • 29 بازدید
  • ارسال توسط :
استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود
استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: استفاده از ماسک به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

به گزارش خبر روز از لرستان، احمدحسین فتایی در بازدید از کارگاه تولیدی زاگرس ماسک در شهر خرم آباد که ۲۵ شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان لرستانی در راستای تولید اقلام بهداشتی مانند ماسک، الکل و مواد ضد عفونی می تواند مسئولین و مردم را در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا یاری دهد.
وی اضافه کرد: در حال حاضر بهترین راهکار مقابله با این ویروس، استفاده مداوم از ماسک و رعایت پُروتکل های بهداشتی است که باید به یک باور و فرهنگ عمومی تبدل شود و دستگاه های فرهنگی باید از تمام توان خود برای نهادینه شدن این فرهنگ استفاده کنند.
حمیدرضا مرادی، مدیرعامل شرکت راهان پارس و مدیر این کارگاه تولیدی نیز در این بازدید ضمن تشکر از حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و هیئت همراه، گفت: در این کارگاه ماسک سه لایه پزشکی به صورت تمام اتوماتیک و به روش التراسونیک تولید می شود و در هر شیفت کاری هشت ساعته ۲۷ نفر و در مجموع دو شیفت ۵۴ نفر در این کارگاه مشغول به کار هستند.
وی افزود: در هر شیفت کاری ۳۰ هزار ماسک بسته بندی می شود و تولیدات این کارگاه به قیمت مصوب دولتی در اختیار عموم مردم و دستگاه ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی قرار می گیرد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*