اخبار ویژه

  • شناسه : 15691
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴
  • 382 بازدید
  • ارسال توسط :
از ۴۴ معلم نمونه و فعال عرصه محیط زیست در مسجدسلیمان تجلیل شد
از ۴۴ معلم نمونه و فعال عرصه محیط زیست در مسجدسلیمان تجلیل شد
رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان؛

از ۴۴ معلم نمونه و فعال عرصه محیط زیست در مسجدسلیمان تجلیل شد

به گزارش خبر روز؛ وحید شالویی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان از تجلیل ۴۴ نفر از معلمین دلسوز و علاقه مند به محیط زیست در بزرگداشت روز معلم خبر داد. شالویی افزود: در این مراسم که به همت و میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان برگزار شده بود ، از معلمین نمونه […]

به گزارش خبر روز؛ وحید شالویی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان از تجلیل ۴۴ نفر از معلمین دلسوز و علاقه مند به محیط زیست در بزرگداشت روز معلم خبر داد.

شالویی افزود: در این مراسم که به همت و میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان برگزار شده بود ، از معلمین نمونه محیط زیستی قدردانی و سپاس گردید.

وی با اشاره به اینکه معلمان نقش تأثیرگذاری در زندگی دانش آموزان  دارند اظهارکرد : نقش معلم به دلیل هدایتگری همچون نقش انبیاء است و دانش آموزان با تأثیرپذیری از اخلاق ، رفتار و آموزش های معلمان به خوبی نگرش و بینش محیط زیستی خود را تقویت می کنند ، بنابراین نقش یک معلم به عنوان یک الگوی محیط زیستی مهم و با ارزش است و  قابل تحسین و تقدیر خواهد بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*