اخبار ویژه

  • شناسه : 15691
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :
از ۴۴ معلم نمونه و فعال عرصه محیط زیست در مسجدسلیمان تجلیل شد
از ۴۴ معلم نمونه و فعال عرصه محیط زیست در مسجدسلیمان تجلیل شد
رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان؛

از ۴۴ معلم نمونه و فعال عرصه محیط زیست در مسجدسلیمان تجلیل شد

به گزارش خبر روز؛ وحید شالویی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان از تجلیل ۴۴ نفر از معلمین دلسوز و علاقه مند به محیط زیست در بزرگداشت روز معلم خبر داد. شالویی افزود: در این مراسم که به همت و میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان برگزار شده بود ، از معلمین نمونه […]

به گزارش خبر روز؛ وحید شالویی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان از تجلیل ۴۴ نفر از معلمین دلسوز و علاقه مند به محیط زیست در بزرگداشت روز معلم خبر داد.

شالویی افزود: در این مراسم که به همت و میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان برگزار شده بود ، از معلمین نمونه محیط زیستی قدردانی و سپاس گردید.

وی با اشاره به اینکه معلمان نقش تأثیرگذاری در زندگی دانش آموزان  دارند اظهارکرد : نقش معلم به دلیل هدایتگری همچون نقش انبیاء است و دانش آموزان با تأثیرپذیری از اخلاق ، رفتار و آموزش های معلمان به خوبی نگرش و بینش محیط زیستی خود را تقویت می کنند ، بنابراین نقش یک معلم به عنوان یک الگوی محیط زیستی مهم و با ارزش است و  قابل تحسین و تقدیر خواهد بود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  تصاویری از تصادف سردار آزمون با پورشه میلیاردی‌اش

۱ دیدگاه

  1. مهشید بهزادی

    با سلام . میشه بفرمایید فعالان محیط زیستی و بقیه چه عملکردی داشتن که ازشون تجلیل شده .در صورتی که کمترین اثر ان باید وجود سطل زباله در شهر و اطراف باشه که نیست . متاسفم متاسفم. زیر پل نمره یک ببینید چه خبره. هزینه این جایزه هارو برای تمیز کردن زیر پل خرج کنید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*