اخبار ویژه

  • شناسه : 18261
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :
ارسال گندم خوزستان به استان مرکزی به منظور رفع مشکل آرد و نان
ارسال گندم خوزستان به استان مرکزی به منظور رفع مشکل آرد و نان

ارسال گندم خوزستان به استان مرکزی به منظور رفع مشکل آرد و نان

معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی در واکنش به نارضایتی آسیابانان این استان از کیفیت بسیار پایین گندم‌های تحویلی و کاهش کیفیت آرد و نان گفت: برنامه حمل ۴ هزار تن گندم از استان خوزستان به استان مرکزی صادر شده و به زودی مشکل کیفیت گندم، آرد و نان در استان رفع […]

معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی در واکنش به نارضایتی آسیابانان این استان از کیفیت بسیار پایین گندم‌های تحویلی و کاهش کیفیت آرد و نان گفت: برنامه حمل ۴ هزار تن گندم از استان خوزستان به استان مرکزی صادر شده و به زودی مشکل کیفیت گندم، آرد و نان در استان رفع خواهد شد.

ملکی در گفت‌وگو با خبر روز خاطر نشان کرد: آمارهای آزمایشگاه شرکت غله حاکی از این است که کیفیت گندم‌های خریداری شده در سال جاری نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است.
وی افزود: ممکن است بخشی از اعتراض‌ها در خصوص کیفیت پایین گندم به دلیل اتمام موجودی گندم سال ۹۷ و ورود گندم‌های تازه امسال به چرخه آسیابانی باشد، که البته با اختلاط گندم‌های استان خوزستان این موضوع در حال برطرف شدن است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*