اخبار ویژه

  • شناسه : 14847
  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰
  • 739 بازدید
  • ارسال توسط :
ارائه سرویس VDSL شاتل برای اولین بار در ایران، تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه
ارائه سرویس VDSL شاتل برای اولین بار در ایران، تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه

ارائه سرویس VDSL شاتل برای اولین بار در ایران، تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه

خبر روز / شاتل برای نخستین بار خدمات اینترنت بسیار پرسرعت ثابت را بر بستر (FTTC (Fiber to the Curb/Cabinet در شهر دزفول ارایه می‌کند. این خدمات در پاسخ به نیاز روزافزون کاربران اینترنت به خدماتی با سرعت‌های بالاتر و محدودیت‌های کم‌تر در سراسر کشور ارایه می‌شود. ارایه این خدمات که هم‌زمان با دیگر تغییرات تجاری و توسعه‌ی […]

خبر روز / شاتل برای نخستین بار خدمات اینترنت بسیار پرسرعت ثابت را بر بستر (FTTC (Fiber to the Curb/Cabinet در شهر دزفول ارایه می‌کند.
این خدمات در پاسخ به نیاز روزافزون کاربران اینترنت به خدماتی با سرعت‌های بالاتر و محدودیت‌های کم‌تر در سراسر کشور ارایه می‌شود. ارایه این خدمات که هم‌زمان با دیگر تغییرات تجاری و توسعه‌ی بخش‌های مختلف کسب و کار شاتل رخ داده است، می‌تواند ضمن تنوع بخشیدن به خدمات، توقعات کاربران از پهنای باند و کیفیت خدمات اینترنت پرسرعت را بیش از پیش برآورده کند.
مشتریان فعلی و جدید شاتل در شهر دزفول می‌توانند سرویس‌هایی با سرعت‌های بسیار بالاتر را بر بستر FTTC در قالب پیشنهادهایی متنوع دریافت کنند.
در این پیشنهادها مشتریان فعلی شاتل می‌توانند از ویژگی برگردان خطوط مخابرات بهره جویند و سرعت سرویس خود را بدون پرداخت هزینه تا ۲۰ مگابیت بر ثانیه افزایش دهند.
مشتریان جدید شاتل نیز سرویس‌های VDSL را به همراه خدمات متنوعی همچون اشتراک رایگان نماوا و … دریافت خواهند کرد و از تجربه‌ی یک سرویس اینترنت ثابت بسیار پرسرعت با پهنای باندی نزدیک به ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه لذت خواهند برد.
فناوری (FTTC (Fiber to the Curb/Cabinet، با ترکیب دو بستر سیم مسی و فیبر نوری، با پهنای باند بالا فرصتی برای ارایه خدمات و کاربردهای جدید ایجاد کرده است. سرعت تبادل داده در این بستر بسیار قابل توجه است و همین ویژگی سبب شده است این راهکار به یکی از گزینه‌های مناسب برای رفع نیازهای ارتباطی کاربران در دهه‌های آینده تبدیل شود.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*