اخبار ویژه

  • شناسه : 15069
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  • 178 بازدید
  • ارسال توسط :
ادامه ریزش قیمت ها در بازار طلا،سکه و ارز
ادامه ریزش قیمت ها در بازار طلا،سکه و ارز

ادامه ریزش قیمت ها در بازار طلا،سکه و ارز

ریزش قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز شتاب گرفت. سکه طرح جدید امروز کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته را تجربه کرد.

به گزارش خبر روز به نقل از سایت اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران، هم اکنون و در لحظه تنظیم این خبر، طلای ۱۸ عیار هر گرم ۴۴۳ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت خورده است که نسبت به دیروز صبح که لحظاتی حتی به ۴۸۰ هزار تومان هم رسیده بود کاهش حدود ۴۰ هزار تومانی را تجربه می کند. سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به صبح کاهش ۵۰ هزار تومانی را ثبت کرد. سایر قیمت های محصولات بازار طلا و سکه را در جدول مشاهده می کنید.

بازار دلار هم از این کاهش بی نصیب نبود. به گزارش فارس، در بازار ارز، دلار با ۴۳۲ تومان کاهش ۱۳ هزار و ۷۴۳ تومان، یورو با افت ۱۴۰ تومانی ۱۵ هزار و ۵۵۲ تومان و درهم با ۱۱۵ تومان کاهش ۳۷۴۴ تومان کاهش قیمت داشت.

در همین رابطه و در پی نوسانات دو روز گذشته امروز وزیر امور اقتصادی و دارایی با حمایت از اظهارات رییس کل بانک مرکزی درباره بازار غیررسمی ارز به مردم هشدار داد که این بازار به شدت ریسک پذیر است و مردم نباید به قیمت های آن تن بدهند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*