اخبار ویژه

  • شناسه : 11767
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۴۱
  • 165 بازدید
  • ارسال توسط :
ادامه رگبار باران و رعد و برق طی ۲ روز آینده
ادامه رگبار باران و رعد و برق طی ۲ روز آینده

ادامه رگبار باران و رعد و برق طی ۲ روز آینده

خبر روز/ سازمان هواشناسی کشور برای بسیاری از نقاط کشور ادامه رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت طی ۲ روز آینده پیش بینی کرد. سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد با توجه به فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور طی سه روز آینده، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش […]

خبر روز/ سازمان هواشناسی کشور برای بسیاری از نقاط کشور ادامه رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت طی ۲ روز آینده پیش بینی کرد.
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد با توجه به فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور طی سه روز آینده، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در مناطق متاثر از این سامانه به شرح زیر پیش بینی می شود:
شنبه : نیمه شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، البرز، تهران، قم، شرق کرمانشاه، جنوب و شرق ایلام، لرستان، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و برخی نقاط استان خوزستان.
یکشنبه : گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، البرز، تهران، قم، سمنان، شرق همدان، مرکزی، لرستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، برخی نقاط استان های یزد، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات مرکزی زاگرس.
دوشنبه : آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ارتفاعات البرز، برخی نقاط اصفهان.
شایان ذکر است در ساعات بعداز ظهر امروز در مرکزی، قم، البرز، تهران، سمنان و شرق اصفهان و روزهای شنبه و یکشنبه در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق همراه با خیزش گردوخاک خواهد بود همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه با نفوذ و تقویت جریانهای شمالی در سواحل دریای خزر و بخشهایی از شمال شرق کشور دما بین ۶ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد.
روز شنبه دریای خزر به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود از این رو توصیه می شود جهت کاهش خسارتهای احتمالی تمهیدات لازم اتخاذ شود. 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  برگزاری چهارمین اردوی جهادی بهداشتی درمانی نفتی ها در مسجدسلیمان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*