اخبار ویژه

  • شناسه : 217
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • 523 بازدید
  • ارسال توسط :
ادامه تصویربرداری «دیواربه‌دیوار» در غیاب گوهر خیراندیش
ادامه تصویربرداری «دیواربه‌دیوار» در غیاب گوهر خیراندیش

ادامه تصویربرداری «دیواربه‌دیوار» در غیاب گوهر خیراندیش

خبر روز / در پی مصدومیت گوهر خیراندیش سر صحنه تصویربرداری سریال «دیوار به دیوار»، سازندگان سریال سامان مقدم اعلام کردند که این بازیگر همچنان در این سریال ایفای نقش خواهد داشت. امین اعتمادی، مدیر روابط عمومی سریال «دیوار به دیوار» اعلام کرد که تا بهبودی نسبی خانم خیراندیش، تصویربرداری این سریال به صورت رج‌زنی […]

خبر روز / در پی مصدومیت گوهر خیراندیش سر صحنه تصویربرداری سریال «دیوار به دیوار»، سازندگان سریال سامان مقدم اعلام کردند که این بازیگر همچنان در این سریال ایفای نقش خواهد داشت.

امین اعتمادی، مدیر روابط عمومی سریال «دیوار به دیوار» اعلام کرد که تا بهبودی نسبی خانم خیراندیش، تصویربرداری این سریال به صورت رج‌زنی ادامه دارد.

بر اساس این اعلام، تصویربرداری سکانس‌هایی از سریال «دیوار به دیوار» که قرار است گوهرخیراندیش در آنها ایفای نقش کند، به بعد از بهبودی این بازیگر موکول خواهد شد و در این مدت نیز تصویربرداری سریال «دیوار به دیوار» ادامه خواهد داشت.

گوهر خیراندیش شامگاه چهارشنبه سر صحنه تصویربرداری سریال «دیوار به دیوار» که از شبکه سه سیما پخش می‌شود، از ناحیه تاندون مچ پا دچار آسیب‌دیدگی جدی و مجبور به جراحی شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*