اخبار ویژه

  • شناسه : 18060
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
  • 195 بازدید
  • ارسال توسط :
اداره تعزیرات و اداره اوقاف درمانگاه تامین اجتماعی به زودی در هندیجان راه اندازی خواهند شد
اداره تعزیرات و اداره اوقاف درمانگاه تامین اجتماعی به زودی در هندیجان راه اندازی خواهند شد
فرماندار هندیجان در جلسه شورای اداری:

اداره تعزیرات و اداره اوقاف درمانگاه تامین اجتماعی به زودی در هندیجان راه اندازی خواهند شد

به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه شورای اداری که با حضور امام جمعه – دکتر گلمرادی نماینده مردم هندیجان و ماهشهر دکتر مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان – فرمانده سپاه و دیگر مدیران استانی و شهرستان در هندیجان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد. مهندس علی بویری فرماندار هندیجان در این جلسه اظهار […]

به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه شورای اداری که با حضور امام جمعه – دکتر گلمرادی نماینده مردم هندیجان و ماهشهر دکتر مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان – فرمانده سپاه و دیگر مدیران استانی و شهرستان در هندیجان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد. مهندس علی بویری فرماندار هندیجان در این جلسه اظهار کرد: ادارات شهرستان هندیجان در خصوص تکریم ارباب رجوع بسیار مطلوب است به صورتی که میز خدمت بسیار جدی است که چگونه عمل شود و چگونه با مردم رفتار شود.

نماینده عالی دولت در هندیجان با اشاره به گرامیداشت هفته دولت افزود: از کلیه عوامل اجرائی که در هفته دولت برنامه های خوبی در خصوص افتتاح پروژه ها و کلنگ زنی در سطح شهرستان هندیجان جز ۶ شهرستان است که دکتر شریعتی استاندار خوزستان سفر نموده بود و در افتتاح پروژه ها کلنگ زنی حضور داشتند. بویری ادامه داد: ۸۵ میلیارد از اعتبارات آغاز عملیات پروژه ها شهرستان هندیجان است. فرماندار هندیجان گفت: با گذشت بعد از ۱۹سال اداره ثبت اسناد و املاک در هندیجان استقرار یافت و همچنین روند استقرار اداره تعزیرات و اداره اوقاف درمانگاه تامین اجتماعی به زودی در هندیجان راه اندازی خواهند شد.

وی با اشاره به ستاد اربعین شهرستان هندیجان عنوان داشت: ستاد اربعین شهرستان فعال شد. مدیران ادارات برای همکاری با مواکب اربعین را داشته و هماهنگی لازم را با فرمانداری داشته باشند. بویری همچنین موضوع بحران در شهرستان هندیجان را بسیار مهم دانست که با فصل بارندگی که در کشور و استان در سال گذشته تجربه بود می طلبد که در سطح کوتاه سیل بندها کامل توجه بیشتری صورت می گیرد ایشان در خصوص ساعت کاری ادارات در بخشنامه که به مدیران ارسال تایم تغییرکرد.

طبق برنامه های که به ما اعلام می شود برخی از ادارات در این خصوص رعایت نمی کنند. فرماندار هندیجان در ادامه تسریع داشت: با توجه به اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان هندیجان ۸۳ میلیارد چهارصد شصت میلیون تومان مصوب شهرستان هندیجان که تخصیص شده که از سر جمع ۲ میلیارد و چهارصد و بیست میلیون تومان از اعتبارات ملی و استانی و همچنین اعتبارات مشارکت دولتی و بخش خصوصی اختصاص یافته که از مدیران دستگاهای اجرائی شهرستان هندیجان می خواهیم که به دنبال جذب اعتبارات ادارات با مدیران کل در استان و کشور پیگیرهای لازم را داشته باشند.

همچنین دکتر مرعشی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی گزارشی عملکرد سازمان تامین اجتماعی بر اساس ۵۵ درصد از بیمه شدگان کشور تحت پوشش این سازمان است که خدمات بویژه به شهروندان استان خوزستان ارائه می نمایند که می توان گفت ۳۶ شعبه تامین اجتماعی در سطح استان خوزستان در حال ارائه خدمات دهی به مردم را انجام می دهند که می توان اشاره به این نمود که در شهرستان هندیجان بیش از ۱۵۰۰ نفر مستمری بگیر هستند.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*