اخبار ویژه

  • شناسه : 5095
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۴
  • 751 بازدید
  • ارسال توسط :
اداره آبفا مسجدسلیمان پاسخگوی لوله های شکسته باشد
اداره آبفا مسجدسلیمان پاسخگوی لوله های شکسته باشد

اداره آبفا مسجدسلیمان پاسخگوی لوله های شکسته باشد

محمد نصیر شوراب – خبر روز / متاسفانه علی رغم هشدار رسانه ها در خصوص بحران بی آبی و زمینه های خشکسالی در سطح کشور و استفاده بهینه شهروندان از این مایع خدادادی، این پیامها در شهر مسجدسلیمان به صورت یک شعار تکراری باقی مانده و اداره آبفا بعد از رفتن مهندس شریف پور و […]

محمد نصیر شوراب – خبر روز / متاسفانه علی رغم هشدار رسانه ها در خصوص بحران بی آبی و زمینه های خشکسالی در سطح کشور و استفاده بهینه شهروندان از این مایع خدادادی، این پیامها در شهر مسجدسلیمان به صورت یک شعار تکراری باقی مانده و اداره آبفا بعد از رفتن مهندس شریف پور و شروع بکار رئیس جدید جناب آقای مهدیزاده در جهت رفع شکستگی لوله ها در کمترین زمان ممکن اقدامات اساسی تا به الان به عمل نیاورده است.

شکستگی لوله های آب در منطقه کلگه که باعث هدر رفت چند ماهه آب و همچنین تخریب آسفالت و بیت المال می گردد، و این در حالی است که دائما مسئولین از کم آبی خبر می دهند، و شهروندان را به صرفه جویی دعوت می کنند، که در حال حاضر مشکل خشکسالی و کمبود آب یک بحران اساسی در سطح جامعه قلمداد و دغدغه روزانه مردم محسوب می شود.

در روزهای گذشته طی تماسهای مکرر با سامانه ۱۲۲ مرکز استان به منظور اعلام شکستگی لوله آب خیابان اصلی شهید داریوش محمدی، متاسفانه بعد از گذشت یکماه این معضل رفع نگردیده، و مامورین این اداره بعد از مراجع جهت رفع مشکل محل مذکور اقدام به قطع شبکه لوله آب شرب خانه عالم مسجد شهدا آنهم در تابستان شدند، که این حرکت از لحاظ انسانی آنهم در گرمای طاقت فرسای تابستان بسیار ناپسندی بود، و لوله شکسته اصلی آب همچنان در خیابان اصلی جاری و در حال فوران است.

نکته حائز اهمیت اینکه در این منطقه محروم کلگه، با توجه به اینکه خیابان پایین دست بعضی از ساکنین در منازل از نعمت آب ۲۴ ساعته بهره مند هستند، اما در محله بالاتر آن، توزیع آب به صورت یکروز در میان و جیره بندی انجام می گردد، که باعث مشکلات بهداشتی فراوانی برای اهالی گردیده است.

در همین خصوص شکسته شدن شبکه لوله آب اصلی در خیابان اصلی شهید داریوش محمدی موجب آب گرفتگی بخش زیادی از این محور گردیده، و تردد عابرین پیاده به سختی انجام می شود.

در پایان انتظار می‌رود رئیس اداره آبفا مسجدسلیمان با برنامه ریزی مناسب در روزهای آینده، در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و اصلاح شبکه قدیمی و لوله های فرسوده آب اقدامات اساسی را به عمل آورده، و نسبت به تشکیل پلیس آب نگاه ویژه ای داشته باشد.

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*</