اخبار ویژه

  • شناسه : 6863
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • 1610 بازدید
  • ارسال توسط :
احمد زمانپور بعنوان رییس شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان انتخاب شد
احمد زمانپور بعنوان رییس شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان انتخاب شد

احمد زمانپور بعنوان رییس شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان انتخاب شد

به گزارش خبر روز؛ ظهر امروز مورخ ۱۶مهرماه ۹۶، جلسه ای رسمی در محل فرمانداری مسجدسلیمان با حضور معاونت محترم فرماندار و منتخبین پنجمین دوره شورای های اسلامی شهر و روستای مسجدسلیمان برگزار و پس از بحث و تبادل نظر و ارایه برنامه ها ، رای گیری از بین، نماینده ی شورای شهر مسجدسلیمان، نماینده […]

به گزارش خبر روز؛ ظهر امروز مورخ ۱۶مهرماه ۹۶، جلسه ای رسمی در محل فرمانداری مسجدسلیمان با حضور معاونت محترم فرماندار و منتخبین پنجمین دوره شورای های اسلامی شهر و روستای مسجدسلیمان برگزار و پس از بحث و تبادل نظر و ارایه برنامه ها ، رای گیری از بین، نماینده ی شورای شهر مسجدسلیمان، نماینده ی شورای بخش مرکزی مسجدسلیمان ، نماینده ی شورای شهر گلگیر ، نماینده ی شورای بخش گلگیر و نماینده ی شورای بخش عنبل، انجام شد، که در پایان احمد زمانپور با کسب ۵ رای از مجموع ۵ رای ماخوذه بعنوان رییس شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان انتخاب گردید.

 

احمد زمانپور پس از اتمام جلسه ضمن تشکر از فرماندار و پرسنل خدوم فرمانداری و تشکر از منتخبین شورای اسلامی شهر و روستا اظهار داشتند:این شورا به عنوان شورای بالا دستی نقش نظارتی بر شوراهای پایین دستی دارد و اعضای آن باید تلاش کنند تا از این نقش به خوبی در مسیر پویایی شوراها استفاده کنند.

 

وی یادآور شد: در دوره جدید شوراها باتوجه به ترکیبی که وجود دارد باید به تناسب به گذشته پویاتر و پیگیرتر نسبت به موضوعات مربوط به توسعه شهرستان باشیم و انتظار می رود تا ضمن بهره مندی از تجربه گذشته با بهره گیری از دانش روز و اشراف بر قوانین حضور پر رنگ تری در فعالیت های شوراها داشته باشد.

 

وی اضافه کرد: شوراهای اسلامی بازوان دستگاه های اجرایی در مسیر خدمات رسانی به مردم می باشند و با توجه به نقش انتخابی مردم در گزینش اعضای شوراها این افراد نمایندگان مردم و برآمده از مطالبات آنان هستند که باید به کارکردی درست براساس قانون به مطالبات موکلین خود پاسخگو باشند.

 

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای جدید شورای اسلامی شهرستان مسجدسلیمان خواستار همراهی بیشتر این شورا با دستگاه های اجرایی در مسیر خدمات دهی به مردم و برنامه ریزی در مسیر توسعه مسجدسلیمان شد.

 

لازم به ذکر است در این جلسه آقای نصراله صالح خواه بعنوان نایب رئیس ، خانم زینب احمدی بعنوان خزانه دار و آقایان رامین اسدی و نوراله باقری بعنوان منشی شورای شهرستان با رای اعضا انتخاب شدند.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*