اخبار ویژه

  • شناسه : 6492
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • 323 بازدید
  • ارسال توسط :
احداث و تکمیل ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی با پرداخت کمک بلاعوض در شادگان
احداث و تکمیل ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی با پرداخت کمک بلاعوض در شادگان

احداث و تکمیل ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی با پرداخت کمک بلاعوض در شادگان

معاون فرماندار شادگان از احداث و تکمیل ۲۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد روستایی شهرستان خبر داد .

خبر روز/ناصرحکیمی– نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه مسکن روستایی که با حضور مسئولین کمیته امداد امام خمینی ره ، بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد از احداث و تکمیل ۲۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد ساکن روستاها خبر داد و گفت : بر اساس تفاهم نامه مبادله شده فیمابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد برکت در سال جاری ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی در شهرستان شادگان احداث و تکمیل می شوند .

معاون فرماندار شادگان با تأکید بر رعایت کلیه ضوابط و دستورالعمل پرداخت کمک بلاعوض سال ۹۶ اظهار داشت: واحدهای مورد نظر توسط کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ، بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شناسایی و ارزیابی شده و عملیات اجرایی به زودی آغاز خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه از ۲۰۰۰ واحد مسکونی مربوط به استان خوزستان ، ۲۰۰ واحد به شهرستان شادگان اختصاص داده شده است اظهار داشت: بیشترین سهمیه در استان خوزستان به این شهرستان تعلق گرفته است .

آلبوغبیش یادآور شد کمک های بلاعوض مورد نظر از محل بنیاد برکت و بر اساس تبصره ۳ ماده ۶ تفاهم نامه از محل حساب ۱۰۰ امام ( ره ) تأمین می شود .

معاون فرماندار شادگان بیان داشت جامعه هدف و مشمولین این طرح متقاضیان واحدهای مسکونی فرسوده یا غیر مقاوم ، خانواده های محروم فاقد مسکن و متقاضیانی که از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و بازسازی مسکن روستایی استفاده نموده و به دلیل عدم توانایی مالی ، قادر به تکمیل واحد خود نمی باشند را شامل می شود .

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*