اخبار ویژه

  • شناسه : 10251
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
  • 499 بازدید
  • ارسال توسط :
احداث مدارس جدید برای دانش‌آموزان مسجدسلیمانی توسط وزارت نفت
احداث مدارس جدید برای دانش‌آموزان مسجدسلیمانی توسط وزارت نفت

احداث مدارس جدید برای دانش‌آموزان مسجدسلیمانی توسط وزارت نفت

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت : با موافقت و مساعدت وزارت نفت ، ۳ باب مدرسه جدید در شهر مسجدسلیمان برای دانش آموزان این شهر احداث می شود

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و همچنین ارایه خدمات عام المنفعه وزارت نفت جهت شهروندان ، پیشنهاد ۳ باب مدرسه جدید برای ارتقای وضعیت آموزشی و بهره مند شدن دانش آموزان مسجدسلیمانی از فضای استاندارد آموزشی به مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز ارایه شد .  

وی خاطر نشان کرد : با مصوب شدن این پروژه ها و تأمین اعتبار لازم ، عملیات ساخت یک باب مدرسه در منطقه مسکن مهر و ورودی شهر مسجدسلیمان با تأمین هزینه از سوی وزارت نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در حال انجام می باشد .

ناصری ادامه داد : ساخت ۲ باب مدرسه دیگر نیز در سایر مناطق این شهر که کمبود فضای آموزشی دارند مصوب شده و با انجام مراحل اداری مربوطه بزودی عملیات اجرایی آنها نیز آغاز می شود تا بدین ترتیب یکی از دغدغه های دیرینه همشهریان گرانقدر در خصوص نوسازی مدارس و فعالیت آموزشی دانش آموزان در محیط های استاندارد با همت و مشارکت وزارت نفت مرتفع گردد .

لازم به توضیح است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از ۵ شرکت تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به وسعت ۲۷۰۰۰ کیلومتر مربع و حوزه ی جغرافیایی ۳ استان و ۱۳شهرستان در زمینه تولید نفت ، گاز و میعانات گازی فعالیت می کند . این شرکت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و ارایه خدمات عام المنفعه پروژه های متعددی را در حوزه های مختلف تعریف و مصوب نموده که پروژه های عنوان شده بالا در زمره این اقدامات می باشند .

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*