اخبار ویژه

  • شناسه : 16514
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۲
  • 306 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای ۴ پروژه مدیریت هرزآب به مساحت ۲۵۰۰ هکتار در منطقه بحرانی شهرستان هندیجان
اجرای ۴ پروژه مدیریت هرزآب به مساحت ۲۵۰۰ هکتار در منطقه بحرانی شهرستان هندیجان
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری هندیجان خبرداد:

اجرای ۴ پروژه مدیریت هرزآب به مساحت ۲۵۰۰ هکتار در منطقه بحرانی شهرستان هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان امین عبادی در این حصوص اظهار داشت: اجرای ۲۵۰۰ هکتار در قالب ۴ پروژه در منطقه بحرانی کانون شماره ۷ ریزگردهای شهرستان هندیجان درحال اجرا است. عبادی افزود: اجرای این طرح با اعتباری معادل ۱ میلیارد تومان به منظور ذخیره روان آبهای سطحی و مدیریت هرزآب منطقه به […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان امین عبادی در این حصوص اظهار داشت: اجرای ۲۵۰۰ هکتار در قالب ۴ پروژه در منطقه بحرانی کانون شماره ۷ ریزگردهای شهرستان هندیجان درحال اجرا است.

عبادی افزود: اجرای این طرح با اعتباری معادل ۱ میلیارد تومان به منظور ذخیره روان آبهای سطحی و مدیریت هرزآب منطقه به اشکال پیتینگ، هلالی های آبگیر و احداث گورآب، در شرق شهرستان هندیجان در حال انجام می باشد.

مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ادامه داد: این طرح می تواند جهت زیستگاه پرندگان مهاجر بسیار مناسب و مهم محسوب شود و همچنین در آینده بعنوان سایت گردشگری نیز بشمار می آید و با توجه به اینکه این پروژه در سطح کشور برای اولین بار به چنین شکلی انجام می گردد میتوان شاهد تحول مثبتی در زمینه مقابله با ریزگرد در این شهرستان باشیم.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*