اخبار ویژه

  • شناسه : 32260
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۴۱
  • 51 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای روکش آسفالت ۱۲۸ کیلومتر از راه های لرستان
اجرای روکش آسفالت ۱۲۸ کیلومتر از راه های لرستان

اجرای روکش آسفالت ۱۲۸ کیلومتر از راه های لرستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۸.۵ کیلومتر از راه های استان در طرح سراسری ارتقای کیفی رویه راه های شریانی کشور، آسفالت شد.

به گزارش خبر روز از لرستان، عباس شرفی اظهار کرد: با اجرای ۱۲۸.۵ کیلومتر از روکش آسفالت راه های شریانی لرستان، این استان در رتبه دوم کشور در اجرای طرح سراسری ارتقای کیفی رویه راه های شریانی کشور قرار دارد.
وی افزود: در راستای اجرای طرح سراسری اقدام برای آسفالت راه های اولویت دار روستایی(طرح ابرار) طی سال گذشته آسفالت ۶۴ کیلومتر راه روستایی در استان در دستور کار قرار گرفت که تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
شرفی تصریح کرد: تاکنون در قالب این طرح هشت کیلومتر در شهرستان چگنی به اتمام رسیده و در مابقی پروژه ها نیز زیرسازی به طور کامل صورت گرفته و آماده آسفالت هستند که بزودی عملیاتی می شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در راستای اجرای طرح سراسری جهش آسفالت برای راه های روستایی (طرح جابر) لرستان، ۱۱۸ کیلومتر پیشنهاد شده است که درصورت تصویب شورای برنامه ریزی استان و اختصاص بودجه لازم عملیاتی خواهد شد.
وی ادامه داد: طرح بهسازی و آسفالت محورهای گردشگری نیز در دستور کار قرار گرفته که براساس اولویت بندی انجام می شود.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*