اخبار ویژه

  • شناسه : 14838
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • 178 بازدید
  • ارسال توسط :
آیین نهال کاری در مدارس و روستاهای دشت آزادگان و هویزه
آیین نهال کاری در مدارس و روستاهای دشت آزادگان و هویزه

آیین نهال کاری در مدارس و روستاهای دشت آزادگان و هویزه

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری دشت آزادگان و هویزه با تاکید بر همیاری ادارات ، مدارس و مردم در بیابان زدایی و کاهش آسیب های آن می توان اقدامات موثری را شاهد باشیم

خبر روز / به نقل از ریئس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های دشت آزادگان و هویزه تعداد ۱۳۰۰۰ اصله نهال شامل انواع درختان زینتی مثمر و غیر مثمر وانواع گلها بمناسبت هفته درختکاری در این دو شهرستان در حال توزیع است .

 

طرفی که در مراسم روز درختکاری و کاشت نمادین درخت با حضور معاون فرمانداری ، ریاست دادگستری ، فرماندهی نیروی انتظامی و دیگر مسئولین ادارات شهرستان هویزه صورت گرفت ، با بیان اینکه امسال با هدف ترویج درختکاری و توسعه فضای سبز در ادارات و مدارس انجام می شود و بخشی از آن با همکاری دهیاری ها و یا بصورت مستقیم بین مردم در حال توزیع هستیم .

 

ریئس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری دشت آزادگان و هویزه با تاکید بر همیاری ادارات ، مدارس و مردم در بیابان زدایی و کاهش آسیب های آن می توان اقدامات موثری را شاهد باشیم.

 

طرفی عنوان کرد که از دیگر برنامه های هفته درختکاری ، توزیع نهال کاملا رایگان بین نمازگزاران نماز جمعه این هفته خبر داد .

 

 

 

 

 

 

 

 

                     کاظم مرعی

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

بیشتر بخوانید»  کاخ سفید باز هم در حمایت از آشوب‌ها در ایران بیانیه صادر کرد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*