اخبار ویژه

  • شناسه : 14838
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • 481 بازدید
  • ارسال توسط :
آیین نهال کاری در مدارس و روستاهای دشت آزادگان و هویزه
آیین نهال کاری در مدارس و روستاهای دشت آزادگان و هویزه

آیین نهال کاری در مدارس و روستاهای دشت آزادگان و هویزه

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری دشت آزادگان و هویزه با تاکید بر همیاری ادارات ، مدارس و مردم در بیابان زدایی و کاهش آسیب های آن می توان اقدامات موثری را شاهد باشیم

خبر روز / به نقل از ریئس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های دشت آزادگان و هویزه تعداد ۱۳۰۰۰ اصله نهال شامل انواع درختان زینتی مثمر و غیر مثمر وانواع گلها بمناسبت هفته درختکاری در این دو شهرستان در حال توزیع است .

 

طرفی که در مراسم روز درختکاری و کاشت نمادین درخت با حضور معاون فرمانداری ، ریاست دادگستری ، فرماندهی نیروی انتظامی و دیگر مسئولین ادارات شهرستان هویزه صورت گرفت ، با بیان اینکه امسال با هدف ترویج درختکاری و توسعه فضای سبز در ادارات و مدارس انجام می شود و بخشی از آن با همکاری دهیاری ها و یا بصورت مستقیم بین مردم در حال توزیع هستیم .

 

ریئس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری دشت آزادگان و هویزه با تاکید بر همیاری ادارات ، مدارس و مردم در بیابان زدایی و کاهش آسیب های آن می توان اقدامات موثری را شاهد باشیم.

 

طرفی عنوان کرد که از دیگر برنامه های هفته درختکاری ، توزیع نهال کاملا رایگان بین نمازگزاران نماز جمعه این هفته خبر داد .

 

 

 

 

 

 

 

 

                     کاظم مرعی

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*