اخبار ویژه

  • شناسه : 20326
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
آژیرهای خطر در جنوب سرزمینهای اشغالی به صدا در آمدند
آژیرهای خطر در جنوب سرزمینهای اشغالی به صدا در آمدند

آژیرهای خطر در جنوب سرزمینهای اشغالی به صدا در آمدند

به گزارش خبر روز به نقل از اسپوتنیک، همزمان با شنیده شدن صدای آژیر خطر در جنوب سرزمین‌های اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی برای شهر سدیروت و نوار غزه اعلامیه هشدار صادر کرد. در همین ارتباط، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که روز یکشنبه پرتاب یک راکت از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی را شناسایی […]

به گزارش خبر روز به نقل از اسپوتنیک، همزمان با شنیده شدن صدای آژیر خطر در جنوب سرزمین‌های اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی برای شهر سدیروت و نوار غزه اعلامیه هشدار صادر کرد.

در همین ارتباط، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که روز یکشنبه پرتاب یک راکت از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی را شناسایی کرده است.

گفتنی است که در روزهای اخیر با تشدید تنشها میان نیروهای مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر قدس، چندین فروند راکت از جانب نوار غزه پرتاب شده که با حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مواضع حماس در غزه همراه بوده است.

این در حالی است که دوشنبه گذشته ارتش رژیم صهیونیستی از انتقال سامانه پدافند گنبد آهنین خود به جنوب سرزمین‌های اشغالی برای رویارویی با حمله راکتی و پرتاب بالونهای آتش زا از سوی نوار غزه خبر داد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.