اخبار ویژه

  • شناسه : 7097
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۴۵
  • 599 بازدید
  • ارسال توسط :
آمار نهایی حادثه انفجار گاز در کوی رمضان اهواز/چهار کشته و پنج مصدوم
آمار نهایی حادثه انفجار گاز در کوی رمضان اهواز/چهار کشته و پنج مصدوم

آمار نهایی حادثه انفجار گاز در کوی رمضان اهواز/چهار کشته و پنج مصدوم

آمار نهایی حادثه انفجار گاز در جمعه شب در کوی رمضان اهواز، چهار کشته و پنج مصدوم اعلام شد

به گزارش خبر  روز؛ آمار نهایی حادثه انفجار گاز در جمعه شب در کوی رمضان اهواز، چهار کشته و پنج مصدوم اعلام شد.

 

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: ماموران اورژانس به محض ورود به صحنه ۲ فوتی را از زیر آوار بیرون کشیدند.

 

شهیار میرخشتی شنبه اظهار کرد: پیش از ورود ماموران امداد جسد ۲ فوتی دیگر نیز توسط اهالی محل از زیر آوار خارج، و به بیمارستان منتقل شده بود.

 

وی افزود: در این حادثه پنج نفر نیز مصدوم شدند که ۲ نفر از آنها از زیر آوار بیرون کشیده شده بود. همچنین یکی از ماموران آتش نشان به دلیل استنشاق گاز دچار مصدومیت، یک مامور شرکت گاز از ناحیه پا و یکی از ساکنان محلی به دلیل مشاهده صحنه دلخراش حادثه، دچار مشکل قلبی شد.

 

حادثه انفجار گاز شهری در کوی رمضان اهواز در ساعت ۲۱:۱۰ دقیقه جمعه شب موجب تخریب سه واحد مسکونی شد. دلیل وقوع این حادثه در دست بررسی است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  تجمع اعتراضی ساکنین منطقه کوی دانشگاه نسبت به عدم رسیدگی مسئولین به مطالبات مردمی در مقابل فرمانداری دشت آزادگان به روایت تصویر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*