اخبار ویژه

  • شناسه : 24802
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :
آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبود یافتگان بیماری کرونا روزانه اعلام شود
آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبود یافتگان بیماری کرونا روزانه اعلام شود

آمار مبتلایان، فوتی ها و بهبود یافتگان بیماری کرونا روزانه اعلام شود

استاندار لرستان به منظور آگاهی بخشی و جلوگیری از عادی سازی شرایط بر اعلام روزانه آمار مبتلایان،فوتی ها و بهبود یافتگان تأکید کرد.

به گزارش خبر روز از لرستان، جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با حضور رئیس جمهور، وزرای مربوطه و استانداران برگزار شد.

دکتر خادمی گفت: علی رغم وضعیت مطلوب استان به لحاظ بیماری کرونا با توجه به اینکه روزانه بر تعداد مبتلایان افزوده می شود و هنوز مشکل وجود دارد، به منظور آگاهی بخشی و جلوگیری از عادی سازی شرایط، دانشگاه علوم پزشکی آمار فوتی ها، مبتلایان و بهبود یافتگان را به صورت روزانه به مردم اطلاع رسانی خواهد کرد .

استاندار لرستان اظهار داشت: در این جلسه موضوع بازگشایی مدارس در مناطق کم خطر کشور مطرح گردید که مقرر شد موضوع بررسی و از ۲۷ اردیبهشت در صورت امکان مدارس شهرستانهای کم خطر کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شوند.

وی با اشاره به در پیش بودن شب های احیاء و مراسم‌های این ایام خاطرنشان کرد: پخش زنده مراسم احیا در اماکن مهم مذهبی کشور مانند حرم مطهر امام رضا (ع ) که هر ساله به صورت مستقیم از تلویزیون پخش می‌شد، تصمیم بر این شد که این مراسم با رعایت نکات بهداشتی برگزار و پخش مستقیم آن را از صدا و سیمای سراسری داشته باشیم.

دکتر خادمی در ادامه تصریح کرد: با تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا موضوع وکالت نامه های مربوط به تعویض پلاک خودرو و قرارداد اجاره نامه املاک ( در صورت تمایل مستأجر ) که مدت زمان آنها به اتمام رسیده، به مدت دو ماه دیگر تمدید شد.

استاندار لرستان در پایان افزود: بنا بر تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا شهرستان های کشور به لحاظ آمار مبتلایان به بیماری به سه دسته کم‌خطر، خطر متوسط و با خطر بالا تقسیم بندی خواهند شد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*