اخبار ویژه

  • شناسه : 30045
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۹:۴۵
  • 108 بازدید
  • ارسال توسط :
آمار روز افزون مرگ و میر بیماری کرونا در لرستان
آمار روز افزون مرگ و میر بیماری کرونا در لرستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

آمار روز افزون مرگ و میر بیماری کرونا در لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به شیوع روز افزون بیماری کرونا در استان، گفت: آمار مرگ و میربیماری کرونا در استان نسبت به اوایل شیوع بیماری بیشتر شده است.

به گزارش خبر روز از لرستان، « محمدرضا نیکبخت» خواستار افزایش همکاری مردم برای کنترل ومهار ویروس کرونا شد و اظهار داشت: این روزها متاسفانه شاهد آمار روز افزون بیماری کرونا هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه بیشتر شهرهای استان لرستان در وضعیت قرمز قرار دارد، افزود: متاسفانه در روزهای اخیر آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا هم در استان لرستان افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه متاسفانه همه سنین در خطر ابتلا به کووید ۱۹ هستند، بیان کرد: وضعیت غالب شهرهای استان قرمز است و چنانچه مردم رعایت نکنند همه خانواده ها گرفتار خواهند شد .
نیکبخت با بیان اینکه همکاری مردم برای کنترل و مهار این بیماری ضروری است، افزود: مردم باید قطع ارتباط حضوری با کهنسالان و بیماران زمینه ای همچون افراد دیابتی، قلب و عروق، کلیوی و ضعف سیستم ایمنی را جدی بگیرند .
وی با بیان اینکه اقدامات محدود کننده از اول هفته آتی اعمال خواهد شد، خاطرنشان کرد: متاسفانه سن مرگ بر اثر کرونا پایین آمده و همه در خطر هستند .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به روند قرار گرفتن استان در شیب بالای ابتلا به بیماری، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی برای کمک به مردم آمادگی دارد.
نیکبخت ابراز کرد: برای خدمت به مردم تعداد تخت های بستری برای ارائه خدمات به بیماران افزایش بیشتری داشته است .

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*