اخبار ویژه

  • شناسه : 5631
  • 18 آگوست 2017 - 20:24
  • 411 بازدید
  • ارسال توسط :
آماده‌باش کلیه نیروها در پی وقوع سیل در باغملک/۲۰۰ خانوار در مسیر سیل هستند
آماده‌باش کلیه نیروها در پی وقوع سیل در باغملک/۲۰۰ خانوار در مسیر سیل هستند

آماده‌باش کلیه نیروها در پی وقوع سیل در باغملک/۲۰۰ خانوار در مسیر سیل هستند

بخشدار صیدون با اشاره به آماده‌باش کلیه نیروهای امدادی و خدمات رسان باغملک به دنبال جاری شدن مجدد سیلاب در برخی مناطق صیدون گفت: در حال حاضر ۲۰۰ خانوار در مسیر این سیلاب قرار دارند.

به گزارش خبر روز، مختار نیک مقام با اشاره به بارش‌های شدید و سیل آسا در منطقه صیدون در روز سه شنبه (۲۴مردادماه) اظهار کرد: متعاقب بارش‌های مرحله اول به کلیه خانوارهای عشایری اطلاع رسانی شد که تا یکشنبه هفته آینده بارندگی به ویژه در مناطق کوهستانی به صورت مستمر ادامه خواهد یافت. 
  
وی افزود: از ساعت ۱۵:۱۰ امروز ( ۲۷ مردادماه ) تا ساعت ۱۷:۱۵ بارش‌هایی مستمر همراه با تگرگ در مناطق  امام زاده عبدالله ،تاجک، شله زار، دره سهی و مناطق عشایری کهگیلویه و بویر احمد داشتیم. 
  
نیک مقام گفت: به دلیل این‌که سرریز آب این بارش‌ها به سمت امام زاده عبدالله است سیل بیشتر در این منطقه رخ داده است. در مجموع ۲۰۰خانوار عشایری و روستایی در مسیر سیلاب قرار دارند. 
  
وی افزود:  زوار امام زاده عبدالله نیز در خطر گرفتار شدن در این سیلاب هستند که در این راستا آموزش و پرورش اردوگاهی برای اسکان این افراد در نظر گرفته است. 
  
نیک مقام گفت: کلیه نیروهای هلال احمر، راهداری و … برای امداد رسانی به خانوارهای دچار سیلاب آماده‌باش هستند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*