اخبار ویژه

  • شناسه : 15095
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
  • 1146 بازدید
  • ارسال توسط :
آلبوم «نیم دری» با صدای «شیروان بختیار» را از خبر روز دانلود کنید + لینک دانلود
آلبوم «نیم دری» با صدای «شیروان بختیار» را از خبر روز دانلود کنید + لینک دانلود

آلبوم «نیم دری» با صدای «شیروان بختیار» را از خبر روز دانلود کنید + لینک دانلود

آلبوم نیم دری با آهنگسازی علی حافظی و صدای شیروان بختیار، به تهیه کنندگی بهنام سلیمی منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را به صورت آنلاین و قانونی از سایت بیپتونز خریداری کرد. به گزارش خبر روز، آلبوم فولکلور نیم دری، کاری از شیروان بختیار، علی حافظی و […]

آلبوم نیم دری با آهنگسازی علی حافظی و صدای شیروان بختیار، به تهیه کنندگی بهنام سلیمی منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را به صورت آنلاین و قانونی از سایت بیپتونز خریداری کرد.

به گزارش خبر روز، آلبوم فولکلور نیم دری، کاری از شیروان بختیار، علی حافظی و سعید قربانی، با رپرتواری از موسیقی بختیاری و ترانه های فولکلور، در قالب ۶ قطعه به عناوین «گئل مینا»، «هری صنم»، «دلت برده»، «دشت لاله»، «شاخه نوات» و «ترنه شلال» به اجرا در آمده است.

آنسامبل ایرانی منسجم و محکم که اجرای بسیاری خوب و با کیفیتی را ارائه کرده، در تولید یک اثر به یاد ماندنی و زیبا تأثیر گذار بوده است. همچنین آهنگسازی دلنشین علی حافظی و تنظیم زیبای قطعات توسط سعید قربانی که علی‌رغم حفظ فضای موسیقی فولکلور تازگی خاصی به این موسیقی داده است؛ از دیگر نکات مثبت این اثر است.

شایان ذکر است که آلبوم فولکلور نیم دری با صدای شیروان بختیار، راهی بازار موسیقی شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اوجینال اثر را از مراکز معتبر فروش تهیه و یا جهت خرید آنلاین و دانلود قانونی آن به این لینک مراجعه نمایند.

.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*