اخبار ویژه

  • شناسه : 15402
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
  • 146 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز عملیات بهسازی روستاهای سیل زده دشت آزادگان
آغاز عملیات بهسازی روستاهای سیل زده دشت آزادگان

آغاز عملیات بهسازی روستاهای سیل زده دشت آزادگان

معاون فرماندار دشت آزادگان از آغاز بهسازی روستاهای سیل زده شهرستان دشت آزادگان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان فرماندار این شهرستان زاهد فردوس پناه در جلسه هماهنگی بهسازی روستاهای سیل زده شهرستان دشت آزادگان با بیان اینکه این عملیات با هماهنگی و پشتیبانی استان معین (تهران) از امروز ۱۳ اردیبهشت در روستاها آغاز خواهد شد افزود: بعد از اتمام مرحله اول عملیات پاکسازی چهار شهر در روزهای گذشته با نام تهران در کنار خوزستان، عملیات پاکسازی و بهسازی روستاهای سیل زده با همکاری استان معین، نیروهای جهادی، سپاه محمد رسول الله تهران، شهرداری تهران، سپاه بعثت، بنیاد مسکن، آبفا، آبفار و دیگر نیروهای موجود ان شاء الله آغاز می شود.
معاون فرماندار دشت آزادگان ادامه داد : ارزیابی خسارت های وارده به واحدهای آسیب دیده روستایی توسط بنیاد مسکن در اکثر روستاها به پایان رسیده و با توجه به گرمای طاقت فرساو همچنین مشکلات و سختی های زندگی در چادر، تصمیم بر آن شده، که پس از اتمام تکمیل فرم های مربوط به واحدهای آسیب دیده توسط اهالی، مبلغ اجاره بهاء، جهت اسکان در محل دیگری تا تکمیل بهسازی به حساب سرپرستان خانوارها پرداخت خواهد شد.
وی در پایان: بر ادامه کمک رسانی به اهالی آسیب دیده در منازل خود توسط نیروهای امدادی، خدماتی، بهداشتی، جهادی تاکید کرد.

 

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*