اخبار ویژه

  • شناسه : 15793
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۸:۵۸
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز تغییرات در باشگاه نفت‌مسجدسلیمان/ مدیرعامل استعفا کرد
آغاز تغییرات در باشگاه نفت‌مسجدسلیمان/ مدیرعامل استعفا کرد

آغاز تغییرات در باشگاه نفت‌مسجدسلیمان/ مدیرعامل استعفا کرد

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبر روز؛ مهران نصیریان دوست، مدیرعامل مستعفی باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بله، امروز به دلایلی از سمت خود استعفا کردم. فعلا هم نمی خواهم در خصوص دلایل این استعفا حرفی بزنم.

وی افزود: امسال نفت مسجدسلیمان با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرد و خوشحالم که به لطف خدا و حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادر فنی توانستیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: به هر حال احساس کردم بهتر است کنار بروم تا فردی دیگر که می تواند بیشتر به نفت مسجدسلیمان کمک کند در این سمت مشغول به فعالیت شود. با تمام مشکلاتی که وجود داشت، مسوولیت باشگاه را در آن برهه حساس بر عهده گرفتم و تنها هدف ما این بود که مردم مسجدسلیمان را خوشحال کنیم و تیم در لیگ برتر بماند.

وی عنوان کرد: امیدوارم در آینده دوستانی که در باشگاه مشغول به فعالیت می شود با برنامه‌ریزی بهتر و خیلی قوی تر بتوانند وضعیت تیم را بهبود بخشند.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  بازدید فرماندار شهرستان هویزه از پروژه های در حال انجام بخش درمانی و بهداشتی شهرستان هویزه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*