اخبار ویژه

  • شناسه : 3533
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • 538 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز تست‌گیری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از امروز
آغاز تست‌گیری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از امروز

آغاز تست‌گیری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از امروز

خبر روز / مدیرعامل باشگاه مناطق‌ نفت‌خیز جنوب از آغاز تست‌گیری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حضور در لیگ یک کشور خبر داد. هدایت یزدی در این خصوص، اظهار کرد:‌ این تست‌گیری از امروز (دوشنبه) زیر نظر محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان آغاز می‌شود. وی با بیان این‌که این تست‌گیری با هدف استفاده […]

خبر روز / مدیرعامل باشگاه مناطق‌ نفت‌خیز جنوب از آغاز تست‌گیری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حضور در لیگ یک کشور خبر داد.

هدایت یزدی در این خصوص، اظهار کرد:‌ این تست‌گیری از امروز (دوشنبه) زیر نظر محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که این تست‌گیری با هدف استفاده از استعدادهای منطقه و بازیکنان مستعد بومی و همچنین حضور شایسته و پرقدرت تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان در لیگ یک انجام می‌شود، گفت:‌ مکان انجام تست از علاقه‌مندان، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان است.

مدیرعامل باشگاه مناطق‌نفت‌خیزجنوب، مدت زمان این تست‌گیری را سه روز اعلام کرد.

وی در پایان با درخواست از هواداران تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حمایت از این تیم، گفت: از هواداران فهیم و با تعصب‌مان می‌خواهم که همانند سال‌های گذشته، حمایت لازم را از تیم داشته باشند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*