اخبار ویژه

  • شناسه : 14701
  • ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
  • 201 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز بارندگی از فردا تا سه‌شنبه در خوزستان
آغاز بارندگی از فردا تا سه‌شنبه در خوزستان

آغاز بارندگی از فردا تا سه‌شنبه در خوزستان

به گزارش خبر روز؛ مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز بارش‌ها از فردا تا روز سه‌شنبه در شهرهای مختلف استان خبر داد. محمد سبز‌ه‌زاری، مدیرکل هواشناسی خوزستان ظهر امروز اظهار کرد: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری همراه با مه رقیق و در بعضی ساعات توأم با وزش باد پیش بینی می‌شود. […]

به گزارش خبر روز؛ مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز بارش‌ها از فردا تا روز سه‌شنبه در شهرهای مختلف استان خبر داد.
محمد سبز‌ه‌زاری، مدیرکل هواشناسی خوزستان ظهر امروز اظهار کرد: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری همراه با مه رقیق و در بعضی ساعات توأم با وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی افزود: از صبح فردا تا اواخر روز سه شنبه شاهد افزایش ابر و به‌تدریج رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد قابل ملاحظه و احتمال تگرگ به‌ویژه در مناطق شمالی، شمال شرقی و شرقی استان مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در این مدت آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل‌ها و رودخانه‌ها مورد انتظار است؛ بارش در ارتفاعات به‌شکل برف است و خلیج فارس در این مدت مواج خواهد بود.

سبزه‌زاری عنوان کرد: امیدیه و ایذه به‌ترتیب با ۲۵ و ۶ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند و دمای هوای اهواز بین ۲۴ و ۱۰ درجه در نوسان بوده است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*