اخبار ویژه

  • شناسه : 264
  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
  • 477 بازدید
  • ارسال توسط :
آسمان شهر لالی در تصرف دودها / از رنجی که می بریم تا محیط زیستی که نداریم + عکس
آسمان شهر لالی در تصرف دودها / از رنجی که می بریم تا محیط زیستی که نداریم + عکس

آسمان شهر لالی در تصرف دودها / از رنجی که می بریم تا محیط زیستی که نداریم + عکس

متاسفانه برای چندمین بار در ماه های اخیر آتش سوزی در زباله ها و ضایعات موجود در حاشیه شهر آسمان لالی هوایی بسیار آلوده را به خود تجربه کرده است که نفس کشیدن را برای مردم سخت کرده است.

به گزارش خبر روز متاسفانه برای چندمین بار در ماه های اخیر آتش سوزی در زباله ها و ضایعات موجود در حاشیه شهر ، آسمان لالی ، هوایی بسیار آلوده را به خود تجربه کرده است که نفس کشیدن را برای مردم سخت کرده است .

دود غلیظ شب گذشته در سراسر آسمان شهر لالی به ویژه منطقه نقش جهان و چم سور که ناشی از سوختن زباله های شهری بود واکنش های فراوانی را از سوی مردم در فضای مجازی به همراه داشت .

واکنش هایی که از علت آتش سوزی ها تا عدم نظارت محیط زیست و خیلی از مسائل دیگر را در بروز این مشکل دخیل می دانست چرا که در صورت وجود یک اداره مستقل محیط زیست و نظارت های مستمر آن بر مشکلات این چنینی هیچ دستگاه و اداره ای نمی توانست اقدامی در راستای آلوده کردن هوای شهر و یا محیط زیست بردارد .

این که مکان یابی دفن زباله های شهری دچار مشکلی بزرگ است بر هیچ کسی پوشیده نیست اما این موضوع یکی از ده ها مشکل زیست محیطی در لالی بوده که تنها و تنها با راه اندازی یک اداره مستقل از محیط زیست و پیگیری های جدی پیگیری خواهد شد ، نه راه اندازی انجمن هایی که تنها برای عرض اندام و بعضا خودنمایی مسئولان در این راستا حرکت می کنند

متاسفانه این مشکل بارها و در پی بروز اقداماتی در جهت تخریب محیط زیست به مسئولان شهر تذکر داده شد اما بی توجهی و غفلت مسئولان نه تنها موجب نارضایتی مردم از این موضوع در شهر شده است بلکه بی تفاوتی ها در خصوص از بین رفتن زیبایی های محیط زیست در لالی ، موضوعی است که مردم را در این شهر که به زیبایی های طبیعت خود افتخار می کنند آزار می دهد .

منبع: لالی نیوز 

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  آتش سوزی در بالای جنگل های تشان بهبهان اطفا و کنترل شده است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*