اخبار ویژه

  • شناسه : 31150
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۵۶
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :
آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی شهرستان مسجدسلیمان جمعه ۲۰ تیرماه برگزار گردید
آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی شهرستان مسجدسلیمان جمعه ۲۰ تیرماه برگزار گردید
بهزاد شیانخواه سرپرست آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان اعلام کرد:

آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی شهرستان مسجدسلیمان جمعه ۲۰ تیرماه برگزار گردید

به گزارش خبر روز آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی در مسجدسلیمان همزمان با دیگر مناطق استان خوزستان در روز جمعه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ در ۵ حوزه و با حضور ۳۸۶ نفر داوطلب در ۳ حوزه پسران و ۲ حوزه دختران برگزار گردید. این آزمون به میزبانی دبیرستانهای دکتر کرمزاده، سینا، باقرالعلوم(ع)، بنت الهدی و […]

به گزارش خبر روز آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی در مسجدسلیمان همزمان با دیگر مناطق استان خوزستان در روز جمعه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ در ۵ حوزه و با حضور ۳۸۶ نفر داوطلب در ۳ حوزه پسران و ۲ حوزه دختران برگزار گردید.
این آزمون به میزبانی دبیرستانهای دکتر کرمزاده، سینا، باقرالعلوم(ع)، بنت الهدی و هنرستان کاردانش فردوس برگزار شد.
شیانخواه با تشکر از کارکنان سنجش و ارزشیابی تحصیلی مدیریت آموزش و پرورش مسجدسلیمان، حراست مدیران این مدارس و عوامل اجرایی آزمون ورودی دبیرستانهای نمونه دولتی، مشارکت این عزیزان در شرایط اپیدمی کرونا جهت خدمت به فرزندان شهرستان مسجدسلیمان را مهم قلمداد نمود و شایسته تقدیر دانست. وی در ادامه بیان کرد : این آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی داوطلبان برگزار گردید.
شیانخواه در ادامه ابراز امیدواری کرد با عنایات پروردگار متعال و همکاری اولیا و زحمات خستگی ناپذیر پرسنل شریف آموزش و پرورش شاهد حفظ و افزایش روند رو به رشد کیفی آموزش در شهرستان مسجدسلیمان باشیم .

.

 

.

 

.

 

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت